Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mostanság elég "hisztis" a...

Mostanság elég "hisztis" a babám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Most 1 én lesz 7 hós. És mostanság szinte semmi sem jó neki. Nem akar játszani, ha leteszem a földre, hogy másszon az se jó neki, ha a járókábam van az se jó. Ha kompozik az se jó. Inkabb csak ölben van el. Vagy ha az ágyon vagyunk folyton kapaszkodik fel rám. Ha eltünök a szeme elől már azért is sír. Pedig szoktam neki mondani, hogy anya most gyorsan pisil, nem megy el. Ilyesmi.

És még azt se lehet mondani, hogy el rontottam. Mert sose volt mindig kézben. Eddig tök jól el volt a játékaival. Meg most is ha dolgom van, kénytelen vagyok letenni. Meg nem is igen szoktam cipelni.

A védőnő azt mondta h valószínűleg a foga. Mert már kint van neki alul 2. És mondta h jön a többi.

Este, éjszaka viszont semmi "hiszti".

Nem tudom az mennyit számít, hogy velem van 0-24 ben. Apa nagyon sokat dolgozik.



2016. szept. 23. 10:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehet a foga is, meg lehet szeparációs szorongás is. Most kezd rájönni, hogy ti nem egy személy vagytok.
2016. szept. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Valószínű szeparációs szorongás. Bármilyen hihetetlen úgy van ahogy első írja. Nem rég olvastam én is egy könyvben, hogy kb fél éves koruk után kezdenek rájönni, hogy ti 2 külön személy vagytok :)
2016. szept. 23. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk is ez a helyzet, csak nálunk még 2-3 éjszakai keléssel megfűszerezve. Mozgásfejlődés, szeparációs szorongás, fogzás, válassz egyet. És még azt mondják egyre könnyebb lesz 😉
2016. szept. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az enyém fogzáskor is így viselkedik és a szeparációs szorongás is ilyen volt. A mozgásfejlődés is felkavarhatja, mióta mászik? Sok új képesség, inger, bárhová eljuthat de mégse mert van amit nem ér el stb.. ez se könnyű, van baba aki érzékeny rá.
2016. szept. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeparacios szorongás. Ezt az időszakot ki kell bekkelni, ha nem hadakozol ellene, sokat vagy vele (amennyit lehetséges), akkor pár het alatt elmúlik.
2016. szept. 24. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!