Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első babás anyukaként hogyan...

Első babás anyukaként hogyan csináljam a következőket? Részletek lentq

Figyelt kérdés

Lenne néhány kérdésem, nagyon megköszönném ha segítenétek☺☺☺


1. 3,5 hónapos babának mivel tisztítjàtok a fülét?


2. Ha egy huzamba sokat alszik a baba felkeltitek pelust cserélni?


3. A sok puki az jó vagy rossz? Mert én úgy tudtam eddig, hogy jó☺ az előző tápszertől a babám nem pukizott, sokat sírt, fájt a hasa...most az új kajától sokat pukizik, jó büdösöket amit én jónak gondoltam mert nem sír a hasa miatt és távoznak a szelek, viszont itt az egyik kérdésnél olvastam, hogy a sok puki azt jelenti hogy nem emészti meg a tápszert.Akkor most hogy is van ez?


4. Vízzel minden etetés között megkínáljátok?


Egyelőre ennyi jutott most eszembe ☺


Köszönöm!!



2016. szept. 25. 11:35
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Babáknak való fültisztítóval, ezt véletlenül sem lehet mélyre dugni.

2. Nem.

3. Szerintem, ha pukizik és mellette nincs más baj, nem sír stb. akkor az nem baj.

4. nem.

2016. szept. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

A fülét csak annyira tisztítom, ami a "bejáratnál" látható. Szóval, nem nyúlok bele.


Az én babám koraszülött volt, így a 3 óránkénti etetés lényegében "kötelező" volt. A pelust is mindig akkor cseréltem, evés előtt.


Vizet kb fél éves koráig nem adtam neki. Volt elég tejem.

2016. szept. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én fiam is koraszülött volt, de nem ébresztettem soha, ha éhes úgyis felébred...de nem is ez miatt kérdezte a kérdező, hanem a peluscsere miatt. Ha alvás közben bekakilt, akkor felébresztettem.
2016. szept. 25. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

1. Nem tisztítottam semmivel, csak fürdés után megtöröltem neki.

2. Csak akkor cseréltem ki, ha kakilt, vagy átázott. De nem mindig ébredt fel rá.

3. Szerintem jó, mert így nem marad bent semmi levegő.

4. Nem itattam vízzel, csak amikor már hozzátápláltam (anyatejesek voltak, tápszeres babánál nem tudom, hogyan kell☺).

2016. szept. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 nünü87 ***** válasza:

1: Babáknak való fültisztítóval de csak a bejáratig tovább nem.

2: Csak akkor keltem fel ha bekakil.

3: Örülj neki hogy sokat pukizik. Az jó. Semmi baja az emésztésének.

4: Tápszeresej vagyunk de nem minden etetés között adok neki vizet viszont a tápszeres babáknak kell vizet adni amikor igényli. Meg kell kínálni időnként.

2016. szept. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!