Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2800gr-os,52cm-es, vékony...

2800gr-os,52cm-es, vékony testalkatú babának milyen pelenka való, amiből nem folyik ki a pisi?

Figyelt kérdés

Kipróbáltuk a Liberoból és a Pampersből a legkisebbet,de mindkettőnek le kell hajtogatni az elejét a köldökcsonk miatt,és így az eredmény,minden pelenkázásnál átöltözés,mert áll a pisiben szegény babám!A hasánál a lehajtott résznél nincs ami elzárja a pisi útját.Mondanom sem kell,hogy mennyire imádja szegény ezt a tortúrát... :(

A védőnő javaslatára tegnap levágtam az elejét...na gyönyörű lett,csupa pisi ugyanúgy+tiszta zselé lett szegény a pelusból,nagyon mérges voltam,hogy ilyen hülye vagyok és hallgattam rá! ... Ki hogy oldja/oldotta ezt meg,milyen pelussal,milyen módszerrel? köszi


2010. ápr. 24. 09:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Az én fiam 2600 grammal született, és 53 cm volt, és amíg ilyen pici volt, nekünk is kifolyt a pampers is, meg a libero is. Csak a Huggies vált be!

Mostmár jó a pampers is, de a legelején csak a legkisebb Huggies-t használtuk.

2010. ápr. 24. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Én se hajtottam vissza sose. Tegyél rá steril gézlapot (ezt úgy is kellett venned). Bár nekünk az mindig elkúszott, úgyhogy nem is kísérleteztem vele sokáig. Semmi baja nem lesz.
2010. ápr. 24. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Ez egy "régi módi" dolog, hogy vissza hajtották a pelust.

Nem baj ha felér jobban, úgy kényelmes neki biztosan.

2010. ápr. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Így,hogy nem hajtogatunk,jól teljesít a Pampers :) ,köszi mégegyszer!
2010. ápr. 26. 19:06
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!