Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy csináljam hogy aludjon...

Hogy csináljam hogy aludjon az utazóágyban?

Figyelt kérdés
Másfél hónapos babám szépen alszik éjszaka a kiságyában. Jövöhéten máshol kell aludnunk pár éjszakát de félek hogy ha nem a megszokott àgyba teszem le,nem fog majd aludni.
2016. szept. 28. 12:28
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy csináltam,hogy a megszokott dolgait elvittem magammal, pl takaró na meg a körforgó :)

Először nyűgösködött, de megcsináltam a felveszem- megnyugtatom-leteszem kört párszor és utána nem volt gond (Altatni sosem lehetett)

2016. szept. 28. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Állítsd fel otthon a kiságyat és altassd abban néhányszor.
2016. szept. 28. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyémnek fel sem tűnt. 6 hetesen vittük az egyik mamához, ott utazóágy van, 8 hetesen a másikhoz, ott rácsos ágy van szivaccsal, itthon meg hideghab matrac. És azóta sincs gond a váltogatással, mózesben is simán aludt. Talán nálatok sem lesz gond.
2016. szept. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ennyire kicsi babát ez még nem fog megzavarni. Azért az jó ha van pluszban belevaló matrac az utazóágyhoz, mert ami alapból van hozzá az állati vékony és kényelmetlen.
2016. szept. 28. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Az én babámat az ilyesmi nem zavarta ebben a korban. Pont úgy aludt el, mint otthon. Már most csak kézben tudom elaltatni, ha nem a saját kiságyába teszem le. De már 1 éves.
2016. szept. 28. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi nektek!! :-)
2016. szept. 28. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!