Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hetes kislányunknak mikor...

7 hetes kislányunknak mikor lehet majd fülbevalója és ki lövi be?

Figyelt kérdés
2008. okt. 2. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
szia!nekem legelőször a kórháza mondták hogy kilövik neki a csecsemős nővér!!de ez elmaradt!! majd mikor oylan 3 hónapos volt elvittem egy szalonba és ott kilőték neki!!egykicsit megilyedt de túlélte és semmi gondja!! sok sikert!
2008. okt. 2. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
14%
Én csak kétéves koruk után csináltattam nekik. Előtte semmi értelme, csak annyi, hogy ha nem vigyáz az ember, akkor kikapja a füléből. Másrészt meg jól megijed.
2008. okt. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Regebben mar a korhazban tortent a fullyukasztas,minnel nagyobb a baba annal nyugosebben viseli,viszont mint aranymuves,azt tanacsolom hogy olyan fulbevaloja legyen,aminek elol van a zaroja,az nem sertheti meg a fule mogott ha rafekszik.
2008. okt. 2. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
34%
Én pedig azt tanácsolom, hogy ne lövessetek neki. Majd ha nagyobb lesz eldöntheti, hogy akar-e egyáltalán. Nekem sem lőtték ki, aminek nagyon örültem. Édesanyámnak pedig igen, aki a mai napig sem örül neki túlzottan.
2008. okt. 2. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Mi is nemrég lövettük ki a kislányom fülét. Nekünk a védönő azt tanácsolta, hogy mindenképpen várjuk meg az első kötelező oltást, utána bármikor lehet. Szóval, hogyha hét hetesek vagytok akkor már lehet. Nekünk egy doktornő lyukasztott, én nem mertem kozmetikába vinni. tymy

2008. okt. 3. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 7 hósan lövettem ki a kislányom fülét. Kozmetikus csinálta. A fülébe tettünk vattát, hogy a csattanástól ne ijedjen meg annyira. Előbb akartam, de vhogy mindig elmaradt :) Orvosi fémet tettek a fülébe és 6 hét után lehetett kicserélni a másikra. Minden nap forgatni kell és időnkét kivenni, megpucolni.

2008. okt. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Én 4 hetesen lövettem ki a fülét,kozmetikába vittem.
2008. okt. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Bármikor kilövetheted neki. Van, akinek már a kórházban megteszik. Mi félévesen lövettük neki ki, mert akkor vettek neki anyósomék fülbevalót. Bár előbb szerettem volna, mert ilyenkor már javában masszírozta a füleit. :) A gyerekorvos asszisztensnője lőtte ki ingyen, és egyből a fülbevalót tette bele. Egy hét alatt szépen begyógyult, addig nem hordhatott műszálas sapit, nem nagyon áztathatta víz. Alkohollal és kamillával kezeltük. Ja, és biztonsági záras, pici karika, amit nem tud kitépni belőle, és az ujja sem akad bele.
2008. okt. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Bármikor kilövethetitek, csak előtte győződj meg arról, hogy eléggé higiénikusak-e a körülmények. Mi kozmetikussal csináltattuk. A csattanástól nem ijedt meg a pici, viszont utána egy kis ideig ég a fül, az kellemetlen. (Nekem is lőttek akkor egyet, tudom, miről beszélek, ill. írok.) A belőtt fülvebalót 6 hétig hagytuk benne, csak megmozgattuk minden nap. Amikor gond volt, pl. kicsit váladékozott, visszavittük a picit a kozmetikushoz, aki befujatta valamivel, amitől gyorsan javult. 6 hét után kicseréltük arany fülbevalóra, azóta semmi gond.
2008. okt. 3. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Az a válaszadó vagyok, aki azt tanácsolta, hogy inkább ne lövessétek ki. Miért vagyok leszavazva?
2008. okt. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!