Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisbabás, kisgyermekes anyukák...

Kisbabás, kisgyermekes anyukák, tanácsot kérnék?

Figyelt kérdés
Mikor 1 hónapos babám ébren van, hogyan tegyem le? Ültessem vagy tehetem már járókába? Vagy csak simán fektessem hanyatt és ùgy játszak vele?
2016. szept. 29. 01:27
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenkeppen fekudjon, nem szabad ultetni. Fekudjon hanyatt es attol fuggoen, hogy mennyire szereti minel tobbet hason.
2016. szept. 29. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ültetni??? Egy hónapost??? A válasz természetesen a hason vagy háton fekvés.
2016. szept. 29. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fektesd, az hogy hova és hogy szinte mindegy. Teheted járókába is, az én nagylányom szeretett a rácsos járókájában feküdni, közben látott engem, én meg beszéltem hozzá, miközben tettem-vettem. De teheted a kiságyába is.
2016. szept. 29. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Isten meg őrizzen attól hogy ültesd! Még 4 hónaposan se, mert sokszor olyat is látni.. semmilyen olyan testhelyzetbe nem szabad hozni a gyereket, amire önerőből nem képes!

Nálunk Erdélyben a bébikompot hívták járókának, ha te is arra gondoltál, akkor azt meg úgy ahogy van felejtsd el!

2016. szept. 29. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Biciklizni se vidd meg...
2016. szept. 29. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem szabad ültetni, amíg nem tud magától! Járókába se tenném, még teljesen felesleges. Ha elvan ébren nézelődve, lehet a kiságyban is, bőven elég neki annyi hely, hiszen még nem forog, nem kúszik. Vagy leteheted játszószőnyegre és mellé ülve játszhatsz vele, vagy a combodra fektetve, vagy akárhová, de ne ültesd!
2016. szept. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 nünü87 ***** válasza:
Nem szabad ültetni. Nekeem hat hónapos a babám de még nem tud magától ülni. Ha ölben ül akkor is inkább csak félig ülő helyzetben. Egy egy hónapos hason vagy háton fekve szépen elvan. Vagy sokan mondták ismerősök hogy adamo hintába teszik ott fekvő helyzetbe van.
2016. szept. 29. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
fektesd hanyatt pl játszószőnyegen. A szőnyeg alá tegyél habitapit, az szigetel, viszont se nem kemény, se nem túl puha. Lógass fölé játékot, amit nézegethet
2016. szept. 29. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!