Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adnátok tanácsot mert már...

Adnátok tanácsot mert már lassan megőrülök?

Figyelt kérdés
2 hónapos a fiam és mikor ébren van csak sír. már sírok vele,semmi sem használ már mindent kipróbáltam.a közelség úgy látszik nem opció nála...mikor magara vagy magamellé vagy összebújva teszem csak kapálózik,sír.tápszeres egyébként és semmilyen cumit nem fogad el. már sajnálom a nagyobb fiam hogy állandó sírásba kell aludnia. képes 2 órán keresztül nyomni. nem is tudom elaltatni,szerintem nem normális hogy 2 hónaposan ennyit ébren van..pl tegnap 17:00-00:30-ig fenn volt ma 15:00-...még most is sír. már nem todom mit tegyek,orvos védőnő nem segít.

2016. júl. 1. 23:01
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Hasfájós? Meg mi az, hogy nem segítenek? Én felnyomnám őket.
2016. júl. 1. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
0%
Biztos, hogy van valami baj, amit nem tud elmondani. Miért tápszeres? Nem próbáltad meg néha csak úgy cicire rakni, hátha megnyugszik? Vagy nem lehet, hogy nem bírja a tápszert? Jaj, nagyon nehéz lehet neked most, sajnálom! :(
2016. júl. 1. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Nem letezik , h aterzi h feszult vagy , es olyan mint az ördögi kör ?

A csecsemö atveszi az anya lelki allapotat es feszult lesz te meg meg feszultebb.

Vagy kolikas

2016. júl. 1. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Fáj a hasa,szomjas netán? Szegénykém biztos h valami oka van a sirásnak! Nem igaz hogy nem segitenek,akkor keress fel egy másik orvost!
2016. júl. 1. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Adsz neki valami hasfájás elleni szert? Tuti hasfájás lesz. Próbáltad már magadra kötni? Az a babák nagy százalékának segít. Az én gyermekeim hasfájósak voltak az első 3 hónapban. Ha magamra kötöttem Őket, megnyugodtak, el is aludtak.
2016. júl. 1. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Annyit eszik amennyit elfogad? Nem kemény a pocakja, lábhúzgálás van-e, kakál-e rendesen?
2016. júl. 2. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Édesköménytea, néha kamillatea [link]

[link]

2016. júl. 2. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:

hasfájásra kapott: baby mecsek tea,biogia,espumisan,greap water,infacol.

tápszer amiket kapott: milumil pregomin,beba ha sensitive,humana gi. inni ivott vizet,pocak masszázs is van mindennap,pelus tiszta. felkötve,pihenőszékbe,babakocsiba,autóba ordit. 3 óránként 120-150ml tápszert eszik. hirtelen ennyi jutott eszembe amin túl vagyunk.de még mindig ébren...

2016. júl. 2. 00:17
 9/23 anonim ***** válasza:

Nem lehet,hogy az etetés túl szabàlyos? A lànyom akkor üvöltött amikor x órànként kellett cicire raknom a kórhàzban az idióta védőnők mérései miatt.

Aztàn itthon egy hangja nem volt,amikor igény szerint evett.

2016. júl. 2. 04:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:

Kaki? Foga? Időjàràs? Bukàs van?(lehet durva reflux ami fàj neki pl)

Meg egy idő utàn màr a fàradtsàg miatt sìr sajnos.

Egyik tàpszertől sem volt jobb?

Novalac ac,hàtha ez segìt érdemes megpróbàlni.


De a hasa fàj? Huzkodja a làbàt stb.. vagy csak sìr?

2016. júl. 2. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!