Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Koszmó ellen konkrétan milyen...

Koszmó ellen konkrétan milyen babaolajat használtatok? Utána milyen samponnal mostátok meg a haját, ami levitte az olajat?

Figyelt kérdés
Sok és hosszú haja van
2016. szept. 29. 22:08
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
82%
Babé koszmó elleni sampon. Jobb mint bármilyen olajjal hülyéskedés...
2016. szept. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 nünü87 ***** válasza:
87%
Babé sampon.
2016. szept. 29. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
előtte nem is kentétek be semilyen olajjal? mennyi idő alatt vitte le? sok volt?
2016. szept. 29. 22:22
 4/15 anonim ***** válasza:

Èn sem használtam olajat, csak a már fent említet Babe sampont.

Nem volt sok, mert ahogy megjelent rögtön elkezdtük kezelni

2016. szept. 29. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
en kentem a fehet steril olajtol kezdve furdeton at mindennel de semmi nem szedte le, fogkevel se. le kellett kapargatni. es aztan elkezdtem hasznalni en is a babét és azzal nem jott ki tobbetm nem olcso, 2500 ft de kb 1,5 evig eleg volt neki heti 3 hajmosasra..de mint irtam nekem a meglevo koszmon nem segitett, csak a megelozesben higy ne jojjon elo ujra.
2016. szept. 30. 03:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
A ceumed babynek van koszmó elleni gélje nagyon jó, a nem túl vastag koszmóréteget azonnal leszedi.Száraz bőrre kell felvinni, majd nedves kézzel átmasszírozni és én ezután nagyon puha sörtéjű (gyerek) fogkefével "átkeféltem".Le is szedte 2 használat után a babám fejéről az összes koszmót (igaz nincs sok haja) sőt még a szemöldökéről is, mert neki ott is volt☺.A koszmó eltüntetése óta a babe koszmó elleni sampont használjuk megelőzésként.
2016. szept. 30. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Kevés koszmót valóban könnyen gyorsan felszed a ceumed baby, de hosszú hajnál nem működik az se, csak irritálással.


A koszmótól egyébként nem kell így félni, semmi baja nem lesz tőle a gyereknek.

A Babé jó megelőzésre és a "régi" koszmót is eltünteti szép fokozatosan.

2016. szept. 30. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Sok és hosszú haj... én olíva olajat kentem rá és vakargattam le. Aztán úgy voltam,hogy kipróbálom a babét és az egyik ilyen levakargatós akció után a tiszta fejbőrön kezdtem használni. A probléma elmúlt.Az olajozás mindig legalább 3-4szer átsamponoztam,hogy ne maradjon annyira olajos.
2016. szept. 30. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szintén Babé sampon. Nem olcsó, de nagyon sokáig elég, és nekünk bevált. (Előtte olajoztuk, és minden mást is kipróbáltunk, de semmi sem segített, csak a sampon.)
2016. szept. 30. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én beolajoztam balea sensitive babaolajjal, rajta hagytam kb egy fél órát és utána balea babasamponnal mostam meg, gyönyörűen lehozta, az olajat meg lehozta a sampon.
2016. szept. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!