Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mindenhol megy a versengés...

Mindenhol megy a versengés vagy csak én fogom ki az olyan Anyukákat?

Figyelt kérdés
Együtt szültem az egyik régi barátnőmmel..Hát már nem a barátnőm..egyszerűen mindenből versenyt csinált..Ha vettem valamit az nem volt jó, annál neki jobb, szebb van..Ha csinált vmit a lányom akkor annak nem tudott örülni hanem egyből elkezdte szerepeltetni az ő Lányát hogy ne az enyémre figyeljenek..Tény és való hogy nagyon okos az ő gyereke is az enyém is.Egyszerűen nem értettem miért csak én örülök az ő örömüknek, és dícsérem az új dolgaikat..Úgy elmaradoztunk egymás mellől.Most megismerkedtem egy másik Anyukával aki a mi utcánkban lakik.Ott is 1,5 éves a kislány mint a mienk..Nagyon jól alakult minden, de most ugyan azt veszem észre..Ráadáaul az ő kislánya kicsit le is van maradva az enyémtől, dehát ez annyira mind1, mert 3 éves korukig mindenki behoz mindenkit, szóval nem értem minek bizonygatni, és szerepeltetni a gyereket, vagy nem örülni a másik örömének..Én imádom a gyerekeket, és ha a másiké szép, vagy, okos, vagy cuki akkor ugyanúgy megdícsérem, örülök neki mintha a sajátom lenne..Csak rosszul esik mikor az én lányom gyakorlatilag háttérbe szorul mert anyuka egyszerűen nem bírja feldolgozni ha 5 percre nem az ő gyereke van a középpontban..Máshol is ez van?Vagy csak én veszem körül magam ilyen szuper anyákkal??Vagy én rontok el valamit?
2016. szept. 29. 22:15
1 2
 11/11 nünü87 ***** válasza:
Én megértelek. Nekem a kolléganőm két hónappal hamarabb szült mint én. Ha bemegyek valami miatt a munkahelyemre akkor csak azt hallom hogy az a gyerek már milyen ügyes okos szép tökéletes szb. Nem értem hogy ezt miért úgy adják elő mintha más gyereke ne lehetne szép okos ügyes. Én megjallgatom mosolygok és elengedem a fülem mellett. Amúgy jó hogy ügyesebb két hónappal hamarabb született nyilván már többet tud. Az enyém a korához megfelelően fejlődik nyilván nekem a legszebb de attól más babáját is azépnek találom mert minden baba nagyon cuki szerintem. Szóval nálunk nem én vagy a másik anyuka hanem a kollégák versenyeztetik a babákat. Csak egyszer lehet megunom és odaszólok valami kedveset nekik.
2016. szept. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!