Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem hianyzunk a kisfiunak?

Nem hianyzunk a kisfiunak?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Most alszik masodjara anyueknal a kisfiunk 2 eves 4 honapos. Mi ket eves koraig egyutt laktunk anyuekkal. Nem keresett minket reggel mikor felkelt. Es a multkor sem. Szonoru vagyok.

Ez baj? Ti hogy voltatok?

Elore is koszonom a valaszokat!

Szep napot nektek!


2016. okt. 1. 09:19
 1/6 anonim ***** válasza:
92%

Dehogy baj!

Ott is otthon van, ha csak négy hónapja költöztetek el, inkább bujj ossze a férjednel, és elvezzetek ki, h csak ketten vagytok otthon! 😉

2016. okt. 1. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az elso irja, ott elt eddig, ott is otthon van! Anyukadat jol ismeri.

Beletelhet 4-5 napba is mig ketdez rolatok, teljesen normalis.


Nekem 2.5 eves az unokaocsem, a mamaek , azaz az en szuleim 500 kmre laknak, es 3 havonta jarnak haza. Ilyenkor a szulok 2-3 napra otthagyjak a nagyszulokkel a pucit es SOHA nemkerdezi, hol vannak a szulei! Pedig ritkan latja a nagyszuloket.

Biztonsagban erzi magat, orulj neki !!

2016. okt. 1. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Épp egyedül vagyok itthon. Két gyerekem a mamánál, ő vitte őket haza tegnap oviból, suliból, 4 és 6 évesek. Én örülök, hogy nincsenek itthon (kövezzetek meg), házimunkával haladok, ilyenkor tudok normálisan rendet rakni, főzök valami jót, mire megjönnek, vagy én megyek értük. Örülök, hogy mindkét mamánál jól elvannak, most épp anyósomnál, mert ha beüt valami betegség, bármi, akkor nyugodtan tudom őket rájuk bízni. Na meg persze a nyári szünetben is. Használd ki a szabad időd és örülj, hogy ilyen jól elvan.
2016. okt. 1. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
A masik meg, hogy a gyerekek odaig vannak ha a a nagyszuloknel lehetnek, te nem emlekszel kiskorodbol? Nekem gyerekkorom legszebb emlekei a mamamhoz kotnek :)
2016. okt. 1. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi az elso 6 hos koraig laktunk szuleimmel.

Az elso kulon hetvegen kopogott a mama,hogy ha nem baj atvinne.a gyerek megcsak ugy repult a kezebe :) azutan is szinte minden hetvegen vagy anyumeknal,vagy anyoseknal aludt.(egy varosban lakunk,par utcanyira)

En nagyon orultem,hogy elvan a mamakkal.a masodik 2,5eves koraig cicizett,de utana ment O is.mamakkal nyaralnak rengeteget nyaron,kulfoldon,belfoldon egyarant.minden hetvegen vagy itt,vagy ott vannak mai napig.mar sulisok.jol erzik magukat,szeretnek a mamanal lenni.

A pici fel eves,mar o is ketszer aludt mamanal.

Anno En a tesoimmal szinten minden hetveget mamanknal toltottem,minden szunetet az elejetol a vegeig.szeretem a szuleim,de mamanal mindig jobban szerettem.

Hasznald ki a szabadidod.pihenj,baratnozz,varasolj,tarakits vagy akarmit amihez kedved van.

2016. okt. 1. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyon szepen koszonom a valaszaitokat! Igen vegulis is igy igaz! :)

Szep napot nektek :)

2016. okt. 2. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!