Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves rokon kisfiúnak milyen...

1 éves rokon kisfiúnak milyen ajándékot vigyek szülinapra?

Figyelt kérdés
Unokatesóm meghívott a fia első szülinapjára. Nyilván vinni kéne valamit, de nem tudom mit. Van már egy 3 éves lányuk, így gondolom már mindenük van. Azt tudom, hogy sok mesekönyv maradt a nagylánytól, így azzal nem kísérleteznék. De nem tudom mit vigyek, tudtok segíteni?
2016. jún. 30. 21:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kérdezd meg unokatesódtól. Nehogy olyat vegyél, amiből már van. Mindig megbeszéljük a családban ki mit vesz a gyerekeknek, azért is , hogy ne vegyük véletlen többen ugyanazt.
2016. jún. 30. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem is kérdezd meg, miket szeret mivel jatszik, milyen játéka van már. Mi fiunknak is nem rég volt, kapott derékúszót, meg zenélő suli buszt többek között, ezeknek nagyon örült.
2016. jún. 30. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!