Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Normális hogy szörcsög,...

Normális hogy szörcsög, hörög, horkol és néha az orrán folyik ki a tej?

Figyelt kérdés
3 hetes baba, alapbol jo kedvu jo alvo jo evő...elég bukós, és ha sokat eszik, órákig produkálja a fentieket, krákog, erőlködik, van hogy öklendezik is, vagy bukik, hogy allandoan azon parazok h megfullad...a vedono szerint mindez normalis. van egy lanyom, bukós volt ő is, de ilyeneket sose produkált....egyébként amikor nem eszik sokat, nem log rajtam egesz nap, akkor nem produkalja ezeket, vagy legalabbis nem olyan szinten...
2016. okt. 3. 05:16
 1/2 anonim ***** válasza:
Az elso hetekben igen. Az arcureg meg ilyen, aztan valtozni fog.
2016. okt. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nekem olyan babám van, aki hajlamos túlenni magát. Bár alapbol bukós, ha sokat evett rögtön bukott 10x annyit is. Így, orrán száján jött vissza a kaja.. a bukás mértéke miatt reflux volt a gyanú, havi 1 kg gyarapodással... csak arra lehet figyelni, hogy biztosan éhes legyen mikor eszik, pl álmosság miatt ha nem muszáj inkább ne, illetve én figyeltem is a babám, amikor nagyon elkezdett tekeregni akkor is vége volt az evésnek, hogy legalább annál jobban ne tömje tele magát, így volt a havi 1 kg hízás rengeteg bukás mellett, ezt azért volt muszáj, mert 3 hetesen evés után addig ordított, amíg sok részletben nem bukta ki a felesleget. Érdekes módon ez egyből megszűnt miután nem hagytam rá, hogy mikor végez. Egyébként volt olyan is, hogy evett közben a kaja már jött is vissza.. ha ő maga hagyta abba az evést azonnal tudtam, hogy baj van, jöhet az ordítás.

Egyébként kb 4 hónapos korában már ennyire nem kellett ettől tartanom, mert akkor már azért ennyire nem tömte tele a hasát.. azért volt még bőven bukás meg zöld híg széklet.

7 hónaposan meg szépen rájött, hogy mikor elég. Azóta nincs is bukás. Zöld kaksi se. (Bár azóta meg az ebéd nem elég sose, de itt nincs nagy baj.)


Persze szörcsögés hasonlóak voltak nála is. Kérdés, hogy megfelelő a gyarapodás? Ha túleszi magát sokat is hízik, ha refluxos akkor alig.

2016. okt. 3. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!