Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha a kisbabának nem folyik az...

Ha a kisbabának nem folyik az orra, nem köhög, nincs láza, de szoptatás közben szörcsög az orra az betegség kezdete lehet, volt már hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 1. 17:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy gyorsan ömlik a szájába a tej és nem tudja annyira gyorsan nyelni. Ezért bejut az orrába is valamennyi (a garat és az orrjárat náluk még nagyon közel van). az ad szörcsögő hangot. Nálunk nem egyszer megesett, hogy mikor a lányom szopott, közben folyt az orrából is a tej..
2011. ápr. 1. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Az első válasz is lehet, illetve ha még nagyon picuri a baba, akkor ez a normális tisztulási folyamat is lehet. Az én kisfiamnak mindenféle jött az orrából heteken, hónapokon át és soha nem volt náthás, vagy lázas, nem köhögött, vagy ilysmi. Csak néha tüsszentett és akkor jött ki ez-az, és többször én is hallottam őt szörcsögni. Szopi közben is és álmában is.


De nem volt még beteg egyáltalán, szerencsére. Már 7 hónapos, mostanra semmi ilyesmi sincs már.

2011. ápr. 1. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

A mi babánk most 9 hónapos, de még ő sem volt beteg, csak most párom és én is náthások lettünk és kisfiunk is ezzel egy időben kezdett így el szürcsögni szopizás közben illetve napközben egy picit néha még hallom, de az orra nem folyik neki. Orvoshoz meg nem akarom elvinni, mert nem akarom egy felesleges orvosi vizsgálatnak kitenni ha semmi baja. Majd ha láza lesz akkor visszük.


Továbbra is számítok más anyukák válaszaira.

2011. ápr. 1. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!