Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valakivel volt ilyen?

Valakivel volt ilyen?

Figyelt kérdés
A lányom eddig Chicco cumisuveget használt latex cumival,ma viszont elszakadt vettem neki Aventos cunisuveget,de nem hajlandó enni.Ma még nem evett tápszert,csak rizspépet,csirkemellet almával. Előre félek az estétől mi lesz ha felkel enni. Valaki járt még így,megszokta az új cumit,ha igen mennyi időbe telt?

2016. okt. 3. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:

Miert nem a megszokott uveghez vettel uj cumit?

A chicco mindenhol kaphato....

Ha nem issza meg este sem a masikbol adj neki poharbol vagy kanallal.vagy valakit ugrassz egy hiper tescoba chicco cumiert.

A babak ha megszoknak valamit nehezen szoknak at masra,foleg egyik pillanatrol a masikra.

Esetleg itato pohara van?probald meg abbol.

Ha mar ennyit eszik,gondolom valami folyadekot iszik melle tapszer helyett.

2016. okt. 3. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Es megvalami.

Ilyenekbol mint cumisuveg,ra valo cumi,jatszo cumi mindig legyen ketto otthon.eppen az ilyen esetekre.

2016. okt. 3. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ugyan olyat akartam venni,De sehol nem volt. Bejártam érte minden üzletet,patikát.
2016. okt. 3. 19:23
 4/4 anonim ***** válasza:
Mindig ugyanolyat vettunk. Nem fogadta el az ujat.
2016. okt. 3. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!