Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt valakivel már ilyen?

Volt valakivel már ilyen?

Figyelt kérdés
Kisfiam 7hs 36hètre szűletett mèg nem nyúlkàl tàrgyakèrt, nem forog ,nem űl... 3 dèvènytornàn voltunk eddig , azota màr pàrszor hasra fordult... ! Szemèvel a tàrgyakat szépen követi beszèlek hozzà visszagűnyőg .. engem is szèpen kővet de ha valami jobban èrdekli nàlam akkor hiàba beszèlek neki... 6hs-en vittem tornàra azt mondtàk feszes az izomzata... ! Szűletèskor semmi komplikàcio nem volt....! Aggodok nagyon.. akik jàrtak dévènyre mikor lett a nagy attőrés?

2015. márc. 2. 14:40
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Az én fiam is 36. hétre született, de csak pár hét lemaradásban volt a mozgásfejlődése a többiekhez képest. 7 hónaposan forognia már kellene, ezért jó, hogy elvitted a tornára. Ismerősöm nevében tudok csak nyilatkozni, nekik 1 hónap után látszódott a javulás.
2015. márc. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Jah ès csàszàros volt rengeteg oxitoncint kaptam ... àllitolag ettől feszesek az izmai... mi csütőrtökőn megyünk a negyedik alkalomra viszont miota jàrunk álldogálni szeretne .. :)
2015. márc. 2. 14:50
 3/19 anonim ***** válasza:
Nem is a forgas amivel le van maradva. Nekem ami szemet szurt, hogy nem nyulkal targyakert. Azert mar csak kellene... gyerekorvos mit mondott, amikor vitted havonta megnezetni? Remeljuk a torna segit es pikk pakk behozza a lemaradast...
2015. márc. 2. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
semmit h koràbban született és lusta -_- ! Tornàsznéni mondta h feszesek a kezei és azèrt nem nyúlkál ..de azt mondta h az agyi gond az làtszana a baba arcán és nem lenne ennyire beszèlős èrtelmes kisgyerek .. meg kacagos mosolygos..! Pl hason se szeret lenniez is a feszes izmok miatt van .. elvileg de azért aggodok nyilvàn. állitololag ha pl anyi gond lenne akkornem is mozognának igy a végtagjai nem lenne ennyire eleven ... remélem minden rendben lesz :)
2015. márc. 2. 15:00
 5/19 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Hát, nem tudom, én is rengeteg oxit kaptam, mert 15 óra után is alig tágultam. Az én fiam 13 hónapos. Még önállóan nem jár, csak kapaszkodva lépeget, de korábban minden rendben volt vele. Tényleg csak pár hét késésben volt. Én most azért aggódok, hogy elkezdjen járni :)
2015. márc. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A 7hs az 7 hónap ugye?
2015. márc. 2. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
Az én fiam sem forgott 6 hósan.mi is dévényre járunk.neki a hátizma volt feszes.november közepén kezdtük heti 1szer.azóta négykézlábra állt,kúszott,mászott,majd kanapé mellett felállt.tegnap volt 9 hós.viszont úgy hidd el forogni igazán csak 2 hete tud.ne aggódj,babád a lehető legjobb kezekben van!
2015. márc. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:
Köszi csajok :) nekünk is a hátizmunk feszes meg a vállunk é tenyerünk feszes :)
2015. márc. 3. 06:29
 9/19 anonim ***** válasza:

Ne haragudj,de inkább neurológushoz vidd el és konduktorhoz!

Nem akarlak megijeszteni,de nem feltétlen látszik a babán ha agyi sérülése is van:(

Nálunk is így volt annak idején.Hetente járt ki a gyerekorvos és a védőnő,de semmit!!! nem vettek észre rajta azon kívűl,hogy nem fejlődött a mozgása.

Pedig az én lányom még nyűlt is a tárgyakért.Azóta már lassan 14 éves és még mindig nincsen diagnózisunk:((

Szintén császár,oxitocin,burokrepesztés,szülésindítás volt:(

2015. márc. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Voltunk fejlődésneurologián ott még csak azt se mondták h az izmai feszesek azt mondták h majd elnővi:) ! És most 14 évesen látszik valami a gyermekeden? Amugy a dévény tornás néni is mondta h nincs nagy baj csak feszesek az izmai.. Télleg nagyon komunikativ baba
2015. márc. 3. 08:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!