Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Csinál olyat a Babád, hogy...

Csinál olyat a Babád, hogy szinte "reszket" Annyira el akar érni, meg akar fogni vmit?

Figyelt kérdés
4,5 hós a lányom és néha mikor nagyon akar vmit, és az ölemben van,érzem hogy mintha az egész teste remegne annyira akarná,mikor meglátja!De a mozgás csak kicsivel később "indul" éerte!Remélem érthető mit szeretnék krdrzni,mert kicsit furi így leírni!
2010. ápr. 24. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia.

A lanyom a szajat remegteti, amikor jatszik a jatszo szonyegen.

Van olyan jatek amit meg nem er el.Ha azokert kuzd remegteti a szajat.

Amikor rajon, hogy nagyon nem megy akkor jol megrugdossa oket :)

Akkor nagyon boldog lesz es sikongat oromeben :)

2010. ápr. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ilyenkor tedd le,hogy "menjen" érte,ha akar. Nem baj,ha még nem tud,de legalább erőlködjön. Az öledben nem tanul meg kúszni-mászni. A babák elég kreatívak tudnak lenni. Az unokám még csak hasról hátra és vissza tudott fordulni. De ha elakart valamit érni,akkor addig forgolódott,amig oda nem tudta tornázni magát a célhoz.

Ezért fontos,hogy két evés között egyedül tudjon mozogni,és ne az anyuka dajkálgassa.

2010. ápr. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nekem is 4,5 hónaposom van, ő is szokott remegni. a nagyfiam is csinálta anno, szerintem tök normális, ne aggódj!!!!!!!!!!!!
2010. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Teljesen normális :-) Annyira belelkesülnek ilyenkor még minden érdekesre (vannak gyerekek akik kb. másfél éves korig is csinálják ezt), hogy tényleg remegnek az izgalomtól, csak megkaphassák már.
2010. ápr. 25. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ahogy az utolsó mondja! :) Az én fiam még be is bandzsít hozzá és csücsörít, szóval zabálnivaló! :)
2010. ápr. 25. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nálunk a száját nyitja és két kézzel nyúl közben!Nálunk minden a szájában landol!:)
2010. ápr. 25. 10:05
 7/8 anonim ***** válasza:

Az elso valaszolo vagyok.

Idonkent kinyujtja picit a nyelvet es ugy koncentral.

Anyukam szerint en pont ugyan igy csinaltam (szempillat meg mindig igy festek pl)

Nagyokat is szokott nyogni annyira dolgozik :)

Annyira edes, hogy elmondani nem lehet!!!

2010. ápr. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! ugyanez a helyzet mint nálatok!!!
2010. ápr. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!