Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Van olyan dolog a babáddal...

Van olyan dolog a babáddal kapcsolatban, amiről tudod, hogy elrontottad?

Figyelt kérdés

Én igen...az alvást. 11 hónapos és nem tud egyegül elaludni. Ringatom, énekelek neki, itatom. Miután elaludt az ölemben beteszem az ágyába. Nagyon elrontottam. Próbálkozom már helyrehozni, de még nem az igazi.

És az evést is elcsesztem...játszunk közben. :S


2010. ápr. 24. 21:35
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:

Én a következetességet.

Ha jó kedvem van, nem tud semmivel kihozni a sodromból, kedvesen, határozottan tudok neki mindent megmagyarázni, de ha ideges vagyok,és mostanában sajnos szoktam az lenni(meghalt édesanyám pár hónapja), akkor bizony ha elszakad a cérna, akkor kiabálok is vele:(

2010. ápr. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Én az evést rontottam el:( mindig kell valami amivel játszik:(
2010. ápr. 24. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

alvás (13 hós és cicin alszik el)

evés szintén, nekem is le kell kötnöm valamivel, mert hihetelten elfoglalt fiam van. egyszerűen nem ér rá enni, mert annyi dolga van.

2010. ápr. 24. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

1. Hajmosás: az elején nagyon óvtuk, nehogy víz menjen az arcába/szemébe. Elrontottuk, kellett volna hagyni, hogy a zuhanyrózsával finoman az arcát mosni. 16 hónapos, ordít minden egyes hajmosáskor... Én lefogom, a férjem mossa a haját.

2. Evés: muszáj, hogy menjen közben a tévé. Ezt mondjuk azért találtam ki, mert az ebédlőben nem volt hajlandó enni, hát behoztam az etetőszéket a nappaliba, bekapcsoltam a tévét, és hirtelen jó evő lett. Az a baj, hogy teljesen rászokott.

3. Alvás: én is ringatom, ő sem tud egyedül elaludni, de ez engem viszont nem zavar, mert kb 2-3 perc és alszik. Viszont amit elrontottam, hogy kb 1 éves kora körül elkezdett felébredezni éjjel (előtte mindig átaludta az éjszakát 8-tól 7-ig), és nem volt kedvem éjjel visszaringatni, mert álmos voltam, hanem csak beraktam kettőnk közé a nagyágyba. Ezt kb két hét alatt megszokta. Így most az a rend esténként, hogy este elaltatom, aztán bekerül a kiságyába, és kb éjfél- 2 körül felébred, szól, és már mennünk kell át érte, és utána reggelig velünk alszik tovább.

Csak most megint babát várok, nem tudom mi lesz, ha megszületik a tesója is...

Ezeket jól megjegyeztem, és nem fogom elkövetni a kisebbiknél :)

2010. ápr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az utolsó hozzászóláshoz:-)
2010. ápr. 24. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
Vagyis az utolsó előttihez:-)))
2010. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
Szia! Szintén alvás. 13 hónapos és a kezemben alszik el egy üveg tea társaságában. Igaz ebből csak beleszívkod párat és már alszik is, nincs ringatás, éneklés, de épp elég így is.
2010. ápr. 24. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
Az alvást én is, a cicifüggőséget, és hogy engedtem hogy a család nassoltassa...
2010. ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Sajnos van. Az alábbi kérdésre az első válaszoló vagyok.


http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__babak_..

2010. ápr. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
Az alvás,csak cicin alszik el.Az evés ugyszintén nálunk is.Mi a you tube-én nézzük a gyerekdalokat,csicsit,gumi macit...(már a könyökömön jönnek ki).És még talán azt,hogy nem nagyon vigyázott még rá rajtam kivül szinte senki.Párszor apa,és egyszer kétszer mama.De valahogy nem is volt erre szükség.13hónapos
2010. ápr. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!