Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mar több mint 2 hete folyik...

Mar több mint 2 hete folyik az orra, volt mar valakinek ilyen?

Figyelt kérdés
Első hét nagyon durva volt , éjszaka nem aludt , porszivoztam az orrát ! Aztán jött a köhögés ..éjszaka , aztán a köhögés majdnem elmúlt de meg reggel szokott kohogni , másfél hét után mintha mar jobban lett volna , gondoltam meg egy picit es vége , es azután megint mintha visszaesett volna , mar megint nagyon folyik az orra ! Orvos látta , kiirt szirupot kohogesre, fenistil cseppet , kap cebiont is ! Mi lehet ez? Nálunk eddig a nátha max 1 hétig tartott , most meg..... El vagyok keseredve ... Ja es bölcsis lett . Összesen 2 napot járt es mar itthon vagyunk 2 hete mert beteg
2016. szept. 4. 15:45
 1/2 A kérdező kommentje:
2 éves 3 hónapos a kislányom
2016. szept. 4. 15:46
 2/2 anonim ***** válasza:
Nálunk is hasonló a helyzet, ő pár napig lázas volt és szárazon köhögött, utána pedig elkezdődött az orrfolyás, ami nem vészes de van. Most akarok kérni az orvostól orr cseppet, neomicint szokott adni (ez szem csepp egyébként) , de segít. Aludni tud, de törölgetni kell az orrát és napjában leszívni 2-3 alkalommal. Egyébként pedig készülj fel rá hogy a bolcsi miatt gyakori lesz az elején a betegeskedés még akkor is ha eddig nem sokszor volt beteg a gyerkőc. Az első kb 4 hónap nekünk is így telt el. Probaljatok ki immun erősítőt , nekünk az immunotropfina bevált.
2016. szept. 4. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!