Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Járás segítőt vegyek, vagy sem?

Járás segítőt vegyek, vagy sem?

Figyelt kérdés
15 hónapos a fiam, lépegetni a bútorok mellet tud,ha vezetjük, néha megtesz pár lépést egyedül is. Előbb tanult még legugolni és abból felállni mint menni. Látom,hogy már stabilan áll,de még fogni akarja a kezünket ha sétáról van szó. Tegnap kezdte el, hogy egyedül legugol a labdáért és feláll,eldobja. És tegnap kezdte el tologatni a kompot maga előtt... Ezért gondoltam,hogy veszek neki járás segítőt. Olvastam róla jót rosszat egyaránt,de én most úgy látom elkène neki... Szerintetek!?? Offolást kérem mellőzni, saját tapasztalatok érdekelnek,h kinek mennyire vált be. Köszönöm.

#baba #15 hónapos #Járás segítő
2016. okt. 10. 08:26
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Felesleges.
2016. okt. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Járássegítőt ugyan nem vettem, de 1. szülinapra egy óriás Wader dömpert kapott a fiam a mamától, és ő azt használta annak. Imádta tologatni.

15 hónaposan kezdett csak járni. Amit elrontottam, hogy kézenfogva vezetgettem. Így már kb 1 évesen is ment, de önállóan csak 15 hónaposan volt hozzá elég bátor.


Ne vezesd, csak hagyd, hogy magától ráérezzen.

2016. okt. 10. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
én kaptam kölcsönbe egyet, de egy percig se használta, csak a golyókkal játszott ami volt rajta, én is feleslegesnek tartom, a bútorok mellett-között szépen megtanult menni anélkül is :)
2016. okt. 10. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Bármi lehet járássegítő, ami nem borul fel és érdekli mert tolható és/vagy pakolni tud bele. Az enyém egy tricikli tologatásának kedvéért tanult meg járni, de hallottam olyanról, aki szimplán egy nagy papírdobozt vagy kisszéket tologatott. Szerintem valami ilyesmi (pl. talicska, roller) hosszú távon praktikusabb, kihasználhatóbb kedvenc lehet. De ha már magától feláll guggolásból, valószínűleg nagyon közel lesz az önálló járás mindenféle lelkesítés nélkül is.
2016. okt. 10. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
60%

Mi kaptunk, de utalta!

A gombokat nyomogatta rajta, masra sosem hasznalta.

2016. okt. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Hát már minden megy neki,csak menni nem megy még egyedül. Eddig se erőltettem neki semmit,most sem akarom, és tudom, minden gyerek másképp fejlődik, csak már aggasztó,hogy még mindig nem megy egyedül... mindenki kész van,hogy még mindig nem megy?? És kicsit már aggódom... Lehet túl lihegem...
2016. okt. 10. 09:00
 7/17 anonim ***** válasza:
Igaz nem járássegítőt, hanem tolható bébitaxit kapott a fiam de sose tolta.. ellenben egy kb 25 centis kosarat állandóan felborított miután kipakolta és azt tolta maga előtt..
2016. okt. 10. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
83%
15 honaposan még semmiről sincs lekésve! 18 hónapos korig teljesen normális ha nem jár, aggódni viszont csak két évesen kell…
2016. okt. 10. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Semmi haszna nem volt. Utálta, mert nagyon gurult alatta. Inkább maga lépegetett, az neki mulatságosabb volt.
2016. okt. 10. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Mi kaptunk nagyitól kocka evő vízilovat. A doboza volt a nagy szenzáció azt tologatta, pakolt bele. A kék dagi izétől megijedt, volt, hogy dobálta labdával :D

Elfog indulni nyugii

Esetleg ágyra teszel valami izgi dolgot mellé kisszéket, őt meg lerakod távolabb :)

2016. okt. 10. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!