Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik a legszükségesebbek a...

Mik a legszükségesebbek a babakelengyéhez? Azok a dolgok amik nélkülözhetetlenek

Figyelt kérdés
2016. okt. 10. 19:31
 1/6 anonim ***** válasza:
44%
Kombidressz, azaz body. Rugdalozo, textilpelenka, pledek, kiskad, kisollo, lazmero, popsitorlo, pelenka, hajkefe, orrszivo, bundazsak, kabat.
2016. okt. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
34%
ágynemű, textilpelus, eldobható pelenka, kiskád, popsitörlő, gyógyszertári babaápolók, lázmérő, gyógyszerek, körömvágó, orrszívó porszívó, cumisüveg, body(rövid és hosszú ujjú)egyéb ruhaneműk
2016. okt. 10. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
es a korhazbol miben hoztatok haza mozeskosar vagy autosbabahordozoban?
2016. okt. 10. 20:11
 4/6 anonim ***** válasza:
45%
Autos hordozo.
2016. okt. 10. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
49%
Mózeskosárral életveszélyes autózni. Mellesleg úgy megbüntet érte a rendőr, mint a huzat, mivel kockáztatod a baba testi épségét.
2016. okt. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A kórházi babadolgokra gondolsz?

Body, rugdalózó (3 nap alatt 7 váltásra volt szükségünk), popsikrém (neogranormont használtam a kezdetektől, sudocremtől irdatlan kiütéses volt az első gyerek), popsitörlő (illatmentes), pelenka napi 3-ra számoltam, mert nálunk adnak a kórházban, de biztos ami biztos vittem. Textilpelus, babapléd, törölköző a babának (mert a nővérek fürdetik este). Amikor mennek értetek akkor kell egy vékonyabb overál (úgyis betakarod a pléddel is és az autóban leveszed a plédet ha meleg van), meg babahordozó, mert autóban csak avval lehet hazavinni, bekötve ahogy kell.

2016. okt. 11. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!