Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ez szeparációs szorongás már?

Ez szeparációs szorongás már?

Figyelt kérdés
6,5 hónapos a babám, amikor kimegyek a szobából, sírni kezd. A szeparációs szorongást is ilyennek képzelem, de úgy tudtam, az 8 hónapos korra jellemző.
2016. okt. 11. 22:58
 1/1 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam is csinált ilyet 6,5 hónapos kor körül. Nem tudom az volt-e. Majd abbamaradt mert inkább követett mindenhova. 8 hónapos korig jött utánam mindenhova és leült és csak nézett. Ott elkezdett kapaszkodni belém, nem tudtam megmozdulni miatta, éjjel nem volt elég a cumi, bent kellett lennem minden ébredésnél. Amikor elmentem pl wc-re nem sírt.. csak követett és kapaszkodott. Szóval nem tudom mi volt a 6,5 hónapos kora, lehet már a szepa lehetett ami majd 8 hónapos korára alakult ki ennyire.

De igazából nincs sok jelentősége, legyél vele, alkalmazkodj az igényeihez, teljesen mindegy mit hogyan nevezünk.

Akár fogzás miatt is lehet érzékenyebb, nálunk minden fognál van olyan, hogy ordít amint egyedülhagyom. Mivel jól elvan amikor játszunk csak akkor sirt amikor otthagyom úgy tűnik csak annyi a baja, hogy egyedül marad. De ha nem jön a foga nem álmos nem éhes nem fáj a hasa akkor meg semmi ilyesmi.

2016. okt. 12. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!