Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Elrontottam vagy ez már a...

Elrontottam vagy ez már a szeparációs szorongás?

Figyelt kérdés
6 hónapos kisfiam jól eljátszik másokkal (nagyszülők, dédik, más rokonok), de csak akkor, ha nem vagyok ott. Amint odamegyek, sírni kezd a kezükben/ölükben, a kis kezecskéit felém nyújtja, hogy vegyem át. Ha átveszem, onnantól semmi gond nincs, barátkozik tovább. Ha jön hozzá valaki látogatóba, sokszor inkább kettesben hagyom őket, mert különben csak nálam érzi jól magát. Többen mondták, hogy ez az miatt van, mert elkényeztettem, ha sírt, mindig felvettem és sokat játszok vele. Szerintem ez már a szeparációs szorongás is lehet... Ti mit gondoltok?
2016. szept. 28. 22:00
 1/5 anonim ***** válasza:
97%

Ez butaság, természetesen nem elkényeztetés miatt megy vissza hozzád, hanem azért, mert te vagy az anyukája, akit mindenkinél jobban szeret.


Imádom, amikor mások okoskodnak. :/

2016. szept. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor azt kell mondani hogy persze hogy elkényeztetted, a gyereked és szereted. Nem vagyunk már a középkorban... A többit meg egyszerűen ignorald.
2016. szept. 28. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem rontottál el semmit. Ha a gyerek nálad akar lenni, akkor miért ne lehetne nálad? Az én 6 hónaposom elképesztően kétségbeesik, ha idegen veszi fel, vagy ha kimegyek a lakásból. Ezt most kezdte, ha az ölembe van mindenkire vigyorog.
2016. szept. 29. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szerintem sem kenyeztetted el.

Majd mostantol lehet elkenyeztetni,legalabbis a vedono nekem ezt mondta,mert nalunk apuka cseppet majomszeretettel szereti,es ha csak megnyekken rohan hozza.es mikor picike volt rakerdeztem a vedononel.

2016. szept. 29. 05:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szeretetből sosem elég, olyan nincs hogy sok! Nagyon ellene vagyok azoknak akik szerint egy babát hagyni kell sírni.. erősödik a tüdő meg egyéb marhaságok. Még szép hogy téged választ ha van rá lehetősége. Ez teljesen normális reakció tőle és így van ez jól.
2016. szept. 29. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!