Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Félidős Kismamák! Hány hetesen...

Félidős Kismamák! Hány hetesen látszott kívülről a baba mozgás? Milyen gyakran mozog?

Figyelt kérdés
22 +3 hetes kismama vagyok, és már kb 3-4 hete érzem belülről a mozgást, de kívülről sem látszik, és nem is olyan egyértelmű néha amit érzek! Kb mikortól lehet érezni kívül is?

2016. okt. 12. 10:21
 1/9 A kérdező kommentje:
Még annyi, hogy olykor gyakran érzem máskor meg alig alig a mocorgást,azok is olyanok hogy azt hiszem beképzelem :$
2016. okt. 12. 10:25
 2/9 anonim ***** válasza:

Fiamat 12-13 hetesen éreztem, kìvülről14 hetesen volt érezhető 15-16 hetesen làtszott.

Lànyomat 12 hetesen éreztem,kìvülről 15 hetesen lehetett érezni, 18-19 hetesen làtszott.

Most 13 hetesen éreztem mozogni, kìvülről még nem érezni és nem is làtszik.


18 hkm

2016. okt. 12. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bocs az lemaradt, hogy akkor lassan kìvülről islehet érezni. Kb 3-5 hét azutàn, hogy te érezted.
2016. okt. 12. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
64%
Egy 15-16 hetes magzat körülbelül 13-14 cm, azt még kívül biztos nem látszik, ne higgyél az ilyeneknek. Szerintem mindenképpen 22 felettinek kell minimum lenni, de inkább több, meg persze a hasfaltól is függ.
2016. okt. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én 18 hetesen éreztem először, 22 hetesen már apa is érezte, 24 hetesen kezdtett látszódni, kezdetben csak kis rebegés.
2016. okt. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat ;)

Nem aggódom hogy gond lenne, csak jó érzéssel töltene el, ha Apa is érezné.

Az szerintetek mit jelent, hogy egyik nap több mozgást érzek, máskor viszont alig valamit?

2016. okt. 12. 15:13
 7/9 anonim ***** válasza:

Egy 15-16 hetes magzat körülbelül 13-14 cm, azt még kívül biztos nem látszik, ne higgyél az ilyeneknek. Szerintem mindenképpen 22 felettinek kell minimum lenni, de inkább több, meg persze a hasfaltól is függ.


Büdös paraszt, az ilyenekre ,mint te ennyit lehet csak ìrni,egy utolsó megkeseredett sz@rdarab vagy,ennyi.


[link]


Ugyanilyen videóm van 15-16 hetes terhességemről.

2016. okt. 12. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

kedves 7!

Akkor töltsd fel megnézzük.

2016. okt. 13. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy ellenséges hangvételűvé varázsoltátok a kérdésem...


Visszatérés a témához :

Tegnap itthon uh ztam,es pattogott a pocak:) a géppel hallani amint bent bugyog a víz is, úgyhogy totál élő közvetítés volt kívül belül :)

2016. okt. 17. 13:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!