Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 honapos kisfiam par hete...

7 honapos kisfiam par hete nyukal a bal fulehez de nem maszirozza, inkabb olyan mintha valami idegesitene de nem sir es lathatolag semmi baja, de ez normalis?

Figyelt kérdés
Mar tobbszor megneztem, semmit nem latok benne nem is piros. Mar gondoltam arra hogy furdes utan nem jol torlom ki neki es esetleg a viz zavarja, de masnap is?Vedono szerint a kicsik nyukalnak mindenhova ahol lyuk van de nekem ez nem kielegito valasz. Felek esetleg valami kezdodo betegseg jele lehet?
2008. okt. 3. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
nálunk is ez volt.elvittem fülészetre is mondtam a doktornőnek, hogy nézze meg nincs-e vmi, mert mindig a füléhez nyulkál.nem látott semmit.aztán nagy nehezen rájöttünk, hogy a kis füléhez odaért a haja és mindig birizgálta neki.kiigazítottuk a hajacskáját,és utána már nem nyult oda.Most az utóbbi időben megint elkezdte, de most már tudom, hogy azért csinálja amikor álmos.lehet ő nála is ilyesmi van a dologban, nem hinném, hogy betegség előjele lenne.
2008. okt. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ez az álmosság jele is-nem akkor csinálja??
2008. okt. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

De szokta alvas elott de akkor inkabb ugy birizgalja de napkozben inkabb odakapdos mintha zavarna ot valami.Ma voltunk hallas vizsgalaton es minden oke nala. De zavar!

Koszonom a valaszokat!

2008. okt. 3. 22:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Az én babám is piszkálja mikor álmos. Vagy lehet potcselekvés is. Ha baja lenne sirna is. Az lehet a fülzsir csiklandozza mint nekünk is néha. De véletlenül se nyulj bele fülpiszkával!
2008. okt. 4. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!