Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Légzésfigyelőt, de milyet?

Légzésfigyelőt, de milyet?

Figyelt kérdés

Angelcaret szeretnék, de olyan sok féle van. Ti melyiket javasoljátok?


Aki nem javasolja: tudom, hogy előfordulhat, hogy nem kell, vagy feleslegesen riaszt, de ez az én lelki nyugalmamat szolgálja, inkább ne kelljen, minthogy gond legyen, és miattam :(


2008. okt. 3. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Baby Sense és persze csak akkor van értelme, ha tudod az újraélesztést! Bár sose legyen rá szükség...
2008. okt. 3. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekünk Angelcare van, én erre esküszöm. Egyszer sem volt téves riasztásunk, és nekünk is biztonságérzetet ad.
2008. okt. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Angel Care 401-es
2008. okt. 3. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Típust is irjatok, köszi :)
2008. okt. 3. 19:48
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szió!

Egyetértek veled abban, hogy inkább feleslegesen riasszon, minthogy gond legyen. Az én kislányom 23 hetes, de még mindig haszálom a légzésfigyelőt. Nekünk Angelcare AC 301 R van. Ehhez van bébiőr is (35.000 volt együtt - külön-külön jóval drágább lett volna). Szerintem jó, mert a bébiőr az első pár hétben nekem nagyon sokat segített, hiszen nem kellett állandóan ott ücsörögni a bébi mellett (ami az akkori depressziós állapotban nagy segítség volt).

Egyébként én akármelyik bababoltban kérdeztem, mindenhol az Angelcare-t ajánlották, ezért is választottuk ezt a márkát. Ja és ha kifogod, akkor a légzésfigyelő mellé kapsz ajándékba szagelzárós kukát is.

Boldog babavárást, és könnyű szülést kívánok!!!

Zita

2008. okt. 3. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Angel Care 401-es ,nekünk ez nagyon bevált,de sztem a típus száma mindegy.többször volt riasztásunk újszülöttként de egyik sem téves,elég volt megmozgatni a gyereket,annyira mélyen aludt és rögtön feleszmélt.Nem tudom mit tettünk volna ha nincs.Lehet ennek köszönhetjük,hogy nem ALUDT el.Gondolni sem merek rá.Azóta is többször ránézek a légzésfigyelő mellett,hogy megnyugtassam magamat,de szerencsére megszűntek ezek a dolgok.
2008. okt. 3. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Angelcare AC401-es.Ez most a legújabb,és mindent tud,amire csak szükség lehet.Ez nem csak légzésfigyelő de bébiőr is egyben.Nekünk ez van és maximálisan elégedettek vagyunk.4és fél hós a babám.
2008. okt. 4. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekünk Angelcare 301-es van, és szó szerint életmentő volt a nagyfiamnál.

Nem is vettem ki alóla, csak mikor jött a tesó. Akkor is rossz érzéssel, szívem szerint 18 éves korukig otthagytam volna.


Sok boldogságot a babához, és sose kelljen a kütyü csak a nyugalmad miatt!


Judy

3 hós és 2 éves kisfiúk anyukája

2008. okt. 4. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!