Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A baba kiságyába milyen...

A baba kiságyába milyen vastag ágybetét/szivacs az ideális? Hány cm? Ami alá a légzésfigyelőt is be lehet tenni. Milyet vegyek?

Figyelt kérdés
2009. febr. 19. 13:43
 1/4 anonim ***** válasza:
12 cm, de ált ilyen mindegyik
2009. febr. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk kókuszmatrac van,és bizony hideg,és rá tettem egy vastagabb plédet.A légzésfigyelő tökéletesen működik.A kiságy alatt van egy szintén vastag pléd,mert régebben sokat sírt amikor már lefektettem,nem tudtam miért.Mert fázott,parkettás a szoba.Azóta amióta plédet tettem alá azóta alszik,mint a bunda!:)
2009. febr. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Még nincs tapasztalatom és hétvégén szeretnénk megnézni, hogy milyenek vannak, de a neten láttam 7 sőt 5 cm-est is. Akkor ezek elég vékonyak neki.
2009. febr. 19. 14:30
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem vékonyak,ez attól is függ milyen a szoba ahol alszik a baba.A szőnyeges szobák melegebbek,mint a parkettásak.Már megbántam,hogy leparkettáztuk,de így is megoldható a pléddel,vagy még alá egy vastagabb szőnyeget.

2 hós anyuka

2009. febr. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!