Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Melyik légzésfigyelőt vennéd,...

Melyik légzésfigyelőt vennéd, vagy milyet veszel/vettél? És miért azt?

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]


2011. márc. 21. 10:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ne haragudjm hogy íroik, de engem is érdekelne melyik alegmegbízhatóbb? Én az Angelcar-ról hallottamnagyon jókat, ráadásul itt nagyon jó árban van...
2011. márc. 21. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nekünk Angelcare van, még egyszer sem jelzett tévesen.

Szóval én elégedett vagyok vele.

Ha használtan veszed, akkor 10ezerért tényleg jó áron van.


Ha pedig újonnan veszi valaki és van eü. kártyája, akkor vegye meg arra, mert el lehet számoltatni!

2011. márc. 21. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

én angelcare ac 300-at vettem, (1,5 éve), mert tele volt matricázva, hogy milyen sok kórház ajálja.

használtan volt 15 ezer ft-


fél éves koráig használtuk a babámmal, de akkor elkezdett tévesen jelezni, így kivettem a baba alól. most, hamarosan jön a tesó, újra ezt fogom használni, most remélem, nem fog riogatni, és tévesen jelezni :(

2011. márc. 21. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
De jó, hogy írta valaki az egészségkártyát! - páromnak van, elég sok pénz összegyűlt már rajt, jó tudni, hogy erre is fordíthatjuk, köszi!
2011. márc. 21. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Érdekes, nekünk is fél évesen kezdett el össze-vissza csipogni, de csak az elem merült! :)

Az volt a baj, hogy az elem merülésének és a vészjelzés első "csippanásának" a hangja ugyanaz! S sokáig azt hittem tévesen jelez, de csak egy új elem kellett bele. :)


No, persze nem állítom, hogy aki azt írta, hogy tévesen jelzett, nincs igaza. Csak leírtam, hogy figyelni kell az elemcserére is. Bár van rajta egy olyan világító gomb is, ami az akku merülését jelzi, de az olyan halvány, hogy én bizony nem láttam. :)

2011. márc. 21. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
szia először is én használtat nem vennék inkább kiadok picit több pénzt és mást veszek meg használtan de ezt az egyet amit én is ujjonan vettem Angelcare ac 401 nővéremnek is ilyen volt most a picinél és én is csak jót halottam róla üdv 27 hkm
2011. márc. 21. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
szia!nekünk álomvirág van,15 hónapos a fiam.2x jelzett,de csak azért,mert lemerült az elem.nekem az tetszett,hogy 3 lapos,még most sem gurigázik le róla a kicsim.az angelcare-ről azt hallottam,hogy nagyon sokszor jelez tévesen,soknak beriasztott akkor is,mikor elmentek előtte és egy kis légáramlatot kavartak.én nem bántam meg,hogy ezt választottam.
2011. márc. 21. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Az első babánknak Baby Control-t volt,örököltük,nagyon szerettük.

A második gyerkőc születése után egy ismerőstöl vettünk át Angel care-t,csak azért mert szükségünk volt a bébiörzőre.Már ha egyben megvolt az egész azt raktuk a kiságyba,de 2 óra múlva ki is vettem.Nem tudom miért,de 10 percenként jelzett.A gyerek aludni próbált,cumizott és jelzett.Már ott álltam mellette,hogy mi a baj,de akkor is besipolt amikor fennt volt a baba.Próbáltam állitgatni,de semmi sem sikerült.Vissza került a Baby control és azóta sem csipogott egyszer sem.

Úgyhogy ha engem kérdezel akkor BABY CONTROL!

2011. márc. 21. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Angelcare-t vettünk, imádom. A zöldet, amihez van babaőr is. Annyira jó hogy ha kiveszem a gyereket a kiságyból de ott állok úgy hogy a hasam hozzáér az ágy széléhez azt is érzi és nem csipog. Szóval nem értem amikor azt olvasom hogy lemászik róla a gyerek.. még azt is be lehet rajta allitani hogy jelezzen ha túl hideg vagy meleg van a szobában.
2011. márc. 21. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem angelcare volt/van, egyszer jelzett hamisan, de csak azért, mert rosszul állítottuk be.

Ha most vennék, akkor lehet, hogy pelusra csiptethetőt vennék, mert akkor nem csak a kiságyában érezném biztonságban. De arról véleményt nem tudok mondani, csak olvastam róla. az angelcare jó. :)

2011. márc. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!