Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Érdemes 10 hónapos babának...

Érdemes 10 hónapos babának járás segitő dolgokat venni?

Figyelt kérdés
Ti használtatok?Melyik fajtát?Oroszlános kismotort,vagy inkább csak járás segitő,több funkciós dolgot érdemes venni?
2010. ápr. 25. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Szia!


Szerintem drága járássegítőkre felesleges beruházni. Nekünk kislányunk van, mi egy babakocsit vettünk neki, mert azt később is tudja használni, kisfiúknak szoktam látni bevásárlókocsit, de bármi jó aminek négy kereke van és tolható. Mi nem használtuk volna ki, kislányom nagyon hamar elindult, nem volt szükségünk külön járássegítőre. A babakocsit tologatta, meg a kismotort. Feltalálják magukat a babák, találnak ők maguknak járássegítőt - volt , hogy az etetőszéket kezdte el tologatni :))


1,5 éves kislány anyukája (10,5 hónaposan kezdett el stabilan járni)

2010. ápr. 25. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia, nekünk van, de már csak akkor használta, amikor stabilan járt, még most is, másfél évesen ez a legjobb mókája. :D

Sokan dicsérik a bébitaxit, és az nem is olyan drága.

2010. ápr. 25. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
49%
Olyat tényleg ne vegyél amit tolhat maga elött és azt mondják rá hogy járássegítő,mert az egy kamu.(azt hiszem amire Te gondoltál oroszlános is ilyen) Én lányom is most játszik vele 2 évesen... :) Amikor járni tanult akkor nem lehet hasznát venni,ugyanis szegénykéket nem tartja meg,nem bír belekapaszkodni hogy felálljon benne,ha nagyon nekidől kigurul alóla... Szóval tényleg semmire nem jó.
2010. ápr. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
49%
Szerintem tök felesleges! Minél tovább mászik a gyerkőc, annál ügyesebben fog menni és nem fog sokszor elesni, illetve az egyensúlyérzéke magasan felülmúlja azokat a babákat, akik már 9-10 hónaposan mennek. Az én fiam 13 és fél hósan indult el, addig tipegett kapaszkodva az ágy és szekrények mellett. Mostanra már gyönyörűen megy, tökéletes az egyensúlya, alig esik és akkor is mindig előre teszi a kezét. Nálunk anyós eröltette a bébikompot, de később belátta, hogy csak pénzkidobás lett volna. Te tudod, a te döntésed, de a helyedbe mást vennék a pénzen! :)Üdv. 20 hós baba anyukája
2010. ápr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi kockafaló vízilovat vettünk (teszveszen) és egyetértek az előttem válaszolóval. Járássegítőnek semmiképpen nem jó!! Kisfiam 13 hónapos és most kezdi használni, de csak a "kisautó" funkcióját. Tologatni is csak most kezdte, hogy már stabilan megy, de még így is ott állok mellette, nehogy kiguruljon alóla!

2010. ápr. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekünk Chicco tilitoli van, és nagyon szereti a kisfiam. Igaz, már stabilan tud jönni-menni (13 hónapos), de ha épp az útjába kerül, azt is szivesen tologatja még :))) De most már inkább csak a formabedobós részével játszik, meg zenélteti:)))
2010. ápr. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szia, második vagyok.

Átolvastam a hozzászólásokat, nekem még annyi jutott eszembe, hogy ha mégis mellette döntesz:

nekünk ikeás van, nagyon egyszerű, fa, 2 pozícióba állítható a kar, és az első kerekek nagyon lassúra beállíthatók, nagyon biztonságos, nem esik el vele sehogy sem. És egyetértek azzal is, h felesleges. :D

Az én fiam 15 hósan tanult meg járni, addig mászott, és mióta jár, nem esett el egyszer sem.

2010. ápr. 26. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!