Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mik lehetnek ezek a piros...

Mik lehetnek ezek a piros kiütés szerű pöttyök?

Figyelt kérdés
5 és fél hónapos kislányom szemérem ajkán kiütés szerű piros pöttyök jelentek meg pár napja. Azóta hintőporoztuk, és már már úgy tűnt, hogy javul, de most estére megint csúnyább lett. Sehol máshol a testén nincs ilyen. Sem pelust, sem popsitörlőt, sem popsikrémet nem váltottunk. Sudocremet használunk egyébként. És ma bújt ki az első fogacskánk is alul. Se láz, se lágyabb széklet, csak kicsit nyügisebb volt, és nem akart enni. Ezt a fogzásnak tulajdonítjuk, de a kiütések is lehetnek ettől? Valaki járt már így? Most Neogronarmonnal kentem be neki és kíváncsi leszek hogy reggelre jobb lesz e? Kérlek benneteket adjatok tanácsot, hogy mivel kezeljem és szerintetek mitől lehet ez?
2008. okt. 3. 20:25
 1/4 anonim ***** válasza:

szia

a dokinénim szerint a popsi pirosodik ki a fog miatt-lehet,h nektek kissé arrébb

2008. okt. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Lehet a fogától is...

A szájában nincs vmi fertőzés? Azt onnan látod, hogy fehér lepedékes a nyelve és eléggé piros az ínye és nem nagyon akar enni. Nálunk volt ilyen, hogy elkapott egy gombás fertőzést a szájában és az lehúzodott a nunijára.

De! a pelenkától is lehet. Mi is nagyon sokáig használtunk egy bizonyos fajta pelust és csak 2-3 hónap múlva jött elő, hogy nem bírja a babám. Azóta azt a pelenkát nem használom és eltűnt az összes csúnyaság a nunijáról.

Remélem hamar megtaláljátok a probléma forrását, azért ha nem javul mutasd meg dokinak.

2008. okt. 3. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nincsen semmi lepedék a szájában. De azért köszönöm szépen nektek. Hétfőn elvisszük a dokinénihez. És holnap veszek másik pelust. Jobb ötletem nincs. De sík ideg vagyok. Remélem semmi komoly. Nagyon aggódom.
2008. okt. 3. 22:31
 4/4 anonim ***** válasza:
Nálunk is voltak a fogacska kibújása elött piros pöttyök és a popsi is nagyon piros volt, pedig sose szokott neki ilyen lenni, ugyhogy szerintem amiatt van nálatok is, de persze hogy teljesen megnyugodjál azért mutasd meg a dokinak is.
2008. okt. 4. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!