Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hinta vagy rezgo pihenoszek?

Hinta vagy rezgo pihenoszek?

Figyelt kérdés

Szerintetek melyik a jobb? A ti babatok melyiket szerette? Mindkettot erdemes megvenni?


(Nyilvan egyik sem letszukseglet, en is tudom. Viszont van mar egy 2 eves nagyteso, akivel ha napi 20 perccel tobbet tudok egyutt jatszani, mar megeri nekunk.)


2016. okt. 16. 14:59
 1/7 anonim ***** válasza:

a hinta legalább fejleszti az egyensúlyérzéket is

(és nálunk etetőszék helyett is bevált)

2016. okt. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Snorri ***** válasza:
Attól függ milyen hinta. Mi kaptunk ilyen elektromos hintát, meg pihenőszéket is. A pihenőszéket szerette, tudott benne nézelődni, egy ideig abból kóstolgatta az ételeket etetőszék helyett. Tetszett neki, mert nem csak fekve volt, és lehetett hordozni. A hintát utálta, sírt benne, elfoglalt egy csomó helyet, nem volt jó. Ha hinta, akkor szerintem olyan Adamo hinta, én olyat vennék, ha jönne kistesó.
2016. okt. 16. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Hintából csak adamo-féle.

Az fejleszt és nem csak pár hónapig használhatod, mint a pihiszékeket és tsait.

2016. okt. 16. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Kulfoldon elunk, es itt sajnos nincs adamo hinta. En legalabb is meg nem talalkoztam vele. Sajnos, ha lenne se tudnank hova felfurni, felkotni, stb. Szoval en elektromos hintara gondoltam.
2016. okt. 16. 15:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Allvannyal is lehet hasznalni az Adamo hintat. Akkor oda viszed ahova akarod. Nekunk egy aldas komolyan mondom.
2016. okt. 16. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Mi elektromos hintát vettünk.

Szerencsére volt lehetőségem ( kaptunk kölcsönkérni) hintát is és rezgős széket is. A széket csak akkor viselte el ha nem rezegtettem, valahogy nem bírta elviselni a rezgés.

Ha teheted próbáltad ki vele mindkettőt, mert van akinek ez vàlt be van akinek az. Szerintem ott is lehet akár kölcsönözni is ilyeneket, mert azért nem olcsók ezek, és ha nem jön be csak kidobott pénz

2016. okt. 16. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Adamo hintaban piciként jókat aludt, nagy segítség volt, ezen kívül mellen és kocsiban tudott.

Nagyobbként imád benne ugralni, nézelődni.

Állványunk van, elvileg mobil, gyakorlatilag nem fér ki az ajtón. :-D

Persze ha máshová felfursz úgy mobil.

A pihenőszék viszont tényleg mobil, ha fürdok és egyedül vagyunk be tudom vinni, etetni is lehet benne.

A kakit is jobban ki tudja nyomni benne :-D

Szóval nekem bejött mindkettő, először hinta volt, nem is gondoltam pihenőszékre, másik mondták, hogy vegyek. Vettem, örülök :-D

2016. okt. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!