Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Problémás gyerekek » Normális, mhogy 6 hetes baba...

Normális, mhogy 6 hetes baba sehol nincs el 5-10 percnél tovább? Se babakocsi, se hordozo, se otthon pihenoszek, hinta, akarmi.

Figyelt kérdés
Elso baba, nincs osszehasonlitasi alapom, tudtam, hogy nem konnyu, de tenyleg ilyen nehez ez? A kisfiam nappal eleg keveset alszik, nem tudom elaltatni, vagy ha igen hamar ebred a kisagyban. De ha ebren van, 10-15 perc utan sir, akarhol van, pihenoszekbe teszem, adamo hintaba, autoval hordozoban sem tudunk sehova menni mert zokog. Ez normalis? Vagy mar el kellene lennie tobbet kicsit egyedul is? Akkor is megun mindent ha ott vagyok vele es enekelek, jatekokat mutatok stb. Pisilni alig tudok igy kb, egesz nap egyedul vele, nemhogy fozni, takaritani, bevasrolni. Baj van vagy ez javulni fog?
2016. aug. 15. 14:07
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen normális.
2016. aug. 15. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
66%
Normális.3 hónap után jobb lesz
2016. aug. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
81%

Normális.

Ilyen idős korban még nincs olyan, hogy "el kellene lennie x ideig".

2016. aug. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
84%
Erre egyetlen megoldás, ha magadra kötöd, nekünk a Bondolino csodát tett. Az, hogy játékokat mutogatsz neki őt még kb 2 percre köti le. Kifárad az idegrendszere, nem tudja kialudni magát, mert felébred a kiságyban. Ilyen picinek nyugalom kell, testközelség, amennyit nézelődni akar azt tud magadra kötve, mikor elfárad hozzád bújik és alszik. Magadra kötve nem ébred fel mindenre, mint a kiságyban. Próbáld ki, lehet bérelni is, és meglátod beválik-e. Ja, egyébként normális a viselkedése :-) kitartást!
2016. aug. 15. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
43%
Nem éhes, nem fázik, nincs melege ? Azért 6 hetes babának sokkal többet kellene aludnia !
2016. aug. 15. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem szoktam etetesenkent merni, de naponta igen es hizik, heti 200 grammokat is kb. Szoval ebbol ugy gondolnam, hogy ehes nem marad :( de ki tudja.....alvas olyan 13 ora osszesen, de akarmit csinalok nem alszik tobbet. A kendot probaltam, azzal egyszer elvan mondjuk par orat alszik benne de egesz nap nem lehet abban :/
2016. aug. 15. 16:44
 7/12 anonim ***** válasza:
33%
4-es vagyok, 4 hetes kora óta hordozom mikor nyűgös, most 4 hónaposan kb napi 3-6 órát hordozom, 6 hetesen 5-8 órát is cipeltem hangulatától függően.
2016. aug. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Próbálj meg kicsit türelmesebb lenni!Valószínűleg nem tudja kipihenni magát a kisfiad,ezért sírdogál.És ahogy már írta itt valaki,nagyon hamar elfáradnak az idegrendszerük fejletlensége miatt.Ha túl sok inger éri a kicsiket,az sem jó,sőt!


Nem nézelődik sosem csendben,nyugodtan?Milyen a sírása?Nem utal hasfájásra,vagy bármilyen más fájdalomra?


Az alvásnál eleinte nekünk is volt problémánk,10-15 perc után felriadt a babám.A hátán,vagy oldalán kitámasztva próbáltam altatni.Aztán kipróbáltam,hogy a hasára teszem,miután elbóbiskolt.Teljes siker!Azóta is hason alvó baba,kizárólag úgy tud aludni.

Ez csak egy tipp,de hátha segít!

2016. aug. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Hason alszik o is, haton neki sem ment. Ejjel rendben is van, alszik 5 orat is siman egyben, egy hajnali szopi, aztan reggel ebred legkozelebb. Nappal van csak keves alvas. Nem sokat nezelodikmel csendben, max ilyen 10-15 percet utana elkezd sirni. Nem olzan eles siras, eloszor egz eygy nyekkenes aztan ha nem veszem fel, belelovallja magat es az a huppogos elvorosodos telitorokbol uvoltes. Amit persze nem szoktam megvarni, de ma pl epp csongettek es mire visszaertem mar igy uvoltott. Hat napi 8 ora hordozas az kemeny......lehet nekem is megis ezt kellene ?
2016. aug. 15. 22:14
 10/12 anonim ***** válasza:
61%
Cumija vagy alvókája van ami megnyugtatja ? Egy szörmés állatka amit az arcához simítasz sokat nyugtat rajta.
2016. aug. 15. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!