Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyenek az elektromos hinták?...

Milyenek az elektromos hinták? Érdemes venni? Esetleg jobb a rezgo pihenoszék? Olyat szeretnék, amit rogton az elejétol lehet használni.

Figyelt kérdés
2012. ápr. 15. 09:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Az elsőnél rezgő pihenőszék volt, vízszintesre dönthető (meclaren-brendon), imádta.

a másodiknál F.P. hinta, zenél, körforgó, hinta, imádta :)

2012. ápr. 15. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekünk rezgő pihenőszék van, 0-18kg-ig, Fisher Price.

Hintából pedig adamo.


Ezekkel a döntéseimmel vagyok maximálisan elégedett így utólag :D


Amire te gondolsz, az 9 kilóig használható, nem tudom mennyi idős most a babád, és az is igaz, hogy az enyém elég nagy és hosszú baba, de 6 hónposan volt 9,15 kg :) Szóval elektromos hintát nem vennék.


A pihiszékkel tudod hordozni de-oda a lakásban, ha dolgod van, az adamo pedig amellett hogy megnyugtatja és nagyokat alszik benne, kiválósan fejleszti az egyensúlyérzékét és az idegrendszerét. Fejlesztő központokban is ezt használják, jót tesz az izomtónusoknak is és egyáltalán: nagyon-nagyon hasznos! (Neked is: mert pl fogzásnál amikor nem akart/tudott aludni, csakis ez nyugtatta meg és ebben el is aludt:)))De kizárólag ebben:)

2012. ápr. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekünk csak olyan van (kölcsönbe), amibe már nagyobb korától lehet tenni, mert nem fektethető. Imádta a lányom! Érdemes venni!
2012. ápr. 15. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekünk FP rezgős pihenőszékünk volt. Egy áldás. 9kg-ig jó,vagy fél éves korig. Jókat aludt benne a lánykám. Később etetni is jó volt benne. A konyhapultra tettem,vagy az asztalra,így bárhová jöhetett velem, míg a hintát azért nem tehetem az asztalra. Még megvan,és eladó! :)
2012. ápr. 15. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Utolso válaszolonak:Szlovákiábol vagyok,kicsit sok lenne a postakoltség.

Koszi a válaszokat!

2012. ápr. 15. 16:44
 6/6 anonim ***** válasza:

4. vagyok!

Sebaj! :)

2012. ápr. 15. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!