Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet, hogy ez a baj? 12...

Lehet, hogy ez a baj? 12 hetes a babám, pont ma:-) anyatejes.

Figyelt kérdés
a napokban észrevettem,hogy felkel éjjel,de nem sír,hanem csukott szemmel(éjjel meglestem)keresi a cicit a kiságyba.(eddig aludt éjjel)ezek szerint éhes.arra gondoltam,hogy a napokban nem ettem úgy mint előtte,és nem is ittam(csak 1-2 dl)úgy ahogy kellene.tejem az volt,de lehet,hogy nem volt számára olyan laktató amilyennek kellene lennie?
2010. ápr. 26. 06:05
 1/3 anonim ***** válasza:
58%
Meglehet, hisz egy-2dl az szinte a nullával egyenlő. Miért is nem eteted meg akkor ha felkel? Igyál sok folyadékot. Min 3L ha szoptatsz.
2010. ápr. 26. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
de,megetettem:-)csak nem tudtam,miért kel fel,mikor eddig nem.
2010. ápr. 26. 06:44
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

Növekedési ugrás jön, ilyenkor kis szivacsok:)

Meg a cici nekik egy biztos pont, megnyugtatja, ezért is keresheti, mert hiányzik neki.

A 10hónapos fiam is van, hogy "megébred" kínálom neki, bekapja, de nem szopizik, sőt pár pillanat múlva kiesik a szájából és édesen alszik tovább.

2010. ápr. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!