Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hónapos babára adtok még...

5 hónapos babára adtok még sapkát, ha kiviszitek ebben a szép időben? Azt tudom, ha szél fúj, kell, de ha nincs légmozgás, akkor is kell valami vékony? És harisnyát adjak rá?

Figyelt kérdés
Tegnap így öltöztettem fel,jó így:harisnya,melegítő nadrág,rövidujjú body,mellény,kapucnis pulcsi,sapka,zokni.
2010. ápr. 26. 07:40
 1/9 anonim ***** válasza:
Én csak egy ruguban vittem ki tegnap. Sapka/kendő kell rá, ha süt a nap, nehogy napszúrást kapjon.
2010. ápr. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
...rugiban. bocsi, elírtam.
2010. ápr. 26. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
11 hónapos a fiam, de még kapott sapkát (igaz ő most taknyos). Viszont harisnyát már nem adtam rá. Naci, rövid ujjú body, pulcsi, zokni, sapi, ez volt rajta.
2010. ápr. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Vékony sapi nem árt, viszont a tegnapi meleghez viszonyítva szerintem sok volt, amit a babádra adtál. nem hiszem, hogy bentre is így öltöztetted volna, ha 25 fok van... pedig nálunk annyi volt tegnap ... Bőven elég ilyenkor a rugi+ sapka, esetleg egy vékony mellény vagy a melegítő, body, zokni+ sapi is. Nem szabad túlöltöztetni se a piciket, mert ha leizzadnak, rögtön ott a megfázás... Kár hozzászoktatni ahhoz, hogy állandóan be van túlzottan öltöztetve, mert abból később lesznek a gondok!
2010. ápr. 26. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Sok, sok! Bár nem tudom ott hány fok volt. Én tegnap harisnya, kiscipő, hosszú body, rá egy bélelt ruhácska, de le is kellett venni róla a ruhát meg a sapit mert izzadt. Így hosszú badyba volt meg harisnyában szélcsendes napos helyen. Nekem melegem volt pólóba...
2010. ápr. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
én meg rövid ujju bodyba,és kantáros naci,meg nyári sapi.ti nagyon beöltöztettétek.hisz 25 fok volt,és melegen tüzöt a nap.nyáron is igy be fogjátok öltöztetni?
2010. ápr. 26. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok az, amit leirtal. Sapka, vagy kendo nyaron is kell, hogy vedd a fejet a naptol. Most mar nemcsak a szeltol kell vedeni, hanem a naptol is. Igaz kislanyom mar szaladgal (lassan 1 eves), de tegnap kint csak 1 rovidujju body, vekony harisnya es rovid nadrag volt. Este 7 utan rovid nadrag helyett hosszut kapott, body fole egy pulcsit, vekony sapka, igy bicikliztunk.

Nekem mindig azt modtak babaknal 1 reteggel tobb, mint nekunk. Amikor mar moyognak, annyi sem kell.

2010. ápr. 26. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ilyen kicsi gyerekre még nyáron is kell sapka!
2010. ápr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
sapka szerintem minden időben kell ilyen picire, vagy a hűvös idő miatt, ha pedig szép napos idő van, akkor vékonyabb kendő a napszúrás elkerülése végett. Mi egy 5 percre vettük le a sapit hétvégén, olyan meleg volt, és picit meg is pirult a kis fejtetője... többet nem hagyom fedetlenül.
2010. ápr. 26. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!