Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen és mennyi gyümölcsöt...

Milyen és mennyi gyümölcsöt eszik egy nap 1-1,5 év közötti gyereked?

Figyelt kérdés
2016. okt. 18. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
36%

16 hos, napi 8-10 fele gyumolcsot, zoldseget.

Bar kulfoldon lakunk itt nagyobb a valasztek.

Ha tehetem ellenorzott bio- t veszek, meg a mai napig szereti a gyumolcs bebietelt, Hippest ami cukirmentes.


Ma evett : alma, barack, eper, korte, banan, szolo.

Sparga, cukkini, paprika, paradicsom, repa, brokkoli .


A krumpli sosem tudom , szamit- e :)

2016. okt. 18. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
54%
2x eszik egy nap, délelőtt magában, uzsira vagy tejberizzsel vagy keksszel vagy gabonapéppel. Mennyiségre attól függ milyen napja van és mit kap. Alma, barack, szőlő, mandarin, körte, banán amiket leginkább szeret és gyakrabban kap.
2016. okt. 19. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Bocs 1- es de leìrnàd ezt mind, hogy eszi a gyereked?

Mert az én fiam rengeteget evett ennyi idősen, de 3-4 max 5 félénél nem tudott többet megenni. És ìgy is gyümölcssalinak vagy turmixnak evett egyszerre többfélét. ( pl körte és alma, vagy szőlő körte alma, banàn alma, banàn körte, meggy alma) A főttétel volt többnyire a zöldség.

Azaz reggeli, tìzóraira gyümi, főzelék az ebéd, uzsira gyümi, este főzi vagy pl tejbegrìz gyümivel. Ebbe max 5 féle zöldség/ gyümölcs fért bele.

2016. okt. 19. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1 es vagyok:

Reggelre baba muzlit eszik es ezt nem tejjel ( meg szopik ) hanem gyumolccsel adom, turmixolva. 2-3 gyumolcsbol, ma pl korte alma banan. Kesobb facsartam neki ket narancs levet mert epp nathas.

Delben, 'minden ebedhez kap 3-4 fajta parolt zoldseget ( itt az oviban, iskolaban , munkahelyen is ez lesz )

Desszert is altalaban gyumolcs pl szolo

Ezenkivul aszalt gyumolcs, vagy pl

Avokado uzsonnara.

Vacsorara adok kenyeret valamivel, ahhoz a klasszikus paradicsom, uborka, paprika

2016. okt. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Köszi. Na ez itthon az ovikban pl nagyon nem ìgy van :-(.
2016. okt. 19. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek :)
2016. okt. 19. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!