Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tíz hónap körüli babátokat...

Tíz hónap körüli babátokat hogyan szokták mérni?

Figyelt kérdés
Ha fekve akkor nem lóg le róla a baba? Teljesen levetkőztetitek őket?
2016. okt. 20. 11:38
 1/7 anonim ***** válasza:
Ülve. És nálunk teljesen le kell vetkőztetni őket mérés előtt.
2016. okt. 20. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha már tud ülni, akkor ülve mérnek.

Nálunk tanácsadáson nem teljesen így pontatlan a mérés is. Ha bent a gyerekorvos méri meg, akkor teljesen le kell vetkőztetni.

2016. okt. 20. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Egy bady és egy harisnya hány gramm lehet?
2016. okt. 20. 12:03
 4/7 anonim ***** válasza:
Nálunk csupaszon mérik, ráültetik a mérlegre.
2016. okt. 20. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Ilyen idos korban a pelust mar nem vetetik le. (gondolom annyira mar nem fontos az extra pontos meres)

Ra kell ultetni a merlegre.

2016. okt. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Gyerekorvos meztelenül, és ülve, mióta mondtam, hogy stabilan ül (ami a 8 hónapos mérésen volt). Nekem a tanácsadáson mindenét megnézi, pl. bőrét, fütyijét is, tehát eleve le kell vetkőztetni.

Védőnőnél most voltunk, ő kérdezte, mennyire van tele a pelus, mondtam, hogy cseréltem indulás előtt, így megmérte ruhában, és levont 10 g-ot.

2016. okt. 20. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

2-es vagyok, a védőnő 100 grammot vont le body+pelus miatt ha marad nadrág is akkor 200 grammot de ez szerintem annyira nem reális így. Pelenka is.. nyilván nem viszi senki 300 grammos pelusban a babát de akkor is.

Van konyhai mérleged? Egyszer gondoltam rá, hogy lemérem a ruhákat rajta. :D de nem jutottam el addig végül.

2016. okt. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!