Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy öltöztetitek ma fel 10...

Hogy öltöztetitek ma fel 10 hónap körüli babátokat?

Figyelt kérdés
Nálunk 26 fok van most,16 óra körül mennénk le. Vékony hosszú gatyóra gondoltam,rövid ujjú body,és egy vékony hosszú ujjú póló.
2014. máj. 20. 13:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Én kortól függetlenül rétegesen öltöztetem, aztán ha látom, hogy melege van, leveszem róla. Vagy viszek plusz kardigánt, és ráadom. Elfér a babakocsi aljában, nem kell azt annyira belőni. Mindig van nálam plusz kardigán vagy pulóver, egy kis takaró, vékony sapka. Ha úgy alakul ráadom, ha nem, nem.

Szerintem ez a legegyszerűbb.

2014. máj. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én már voltam kint vele (szintén 10 hónapos), de a hosszabb sétát én is 4 után tervezem.

Szóval egy vékonyabb melegítő nadrág, hosszú ujjú body és egy melegebb mellény volt rajta délelőtt.

A babakocsiban nálam is van mindig pled és sapka.

Majd meglátom h alakul.az idő, de szerintem ugyanígy fogom kivinni akkor is.

2014. máj. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

9,5 hónapos a babám. Voltunk már kint délben, és mi i s 16kor megyünk újra. Rövidujjú body-t, vékonyabb nadrágot, zoknit, cipellőt, és egy vékonyabb pamut h.ujjú felsőt adok rá. +a fejére fülpánt, mert fújdogál a szellő.

Te is ezt írtad tulajdonképpen, tehát jól gondolod, úgy öltöztesd fel ahogy leírtad.

2014. máj. 20. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem 8 hós kislány. Harisnya, sort, rövid body, rövid póló, kiscipő. Ennyi.
2014. máj. 20. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy melegítő alsó, zokni, atléta, rövid ujjú body. Nekünk van kert, úgyhogy bármikor be tudok jönni egy pulcsiért, harisnyáért.
2014. máj. 20. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!