Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik egy 11 hetes...

Mennyit alszik egy 11 hetes baba átlagosan?

Figyelt kérdés

Nálunk elég sokat és nem tudom, hogy ez normális e. Kábé 30-40 percet szopizik, utána 15-20 percig ébren van (pelenkacsere, éneklés stb) de ekkor már elkezd ásítozni, leteszem a kiságyba és elég hamar el is alszik. Kb. másfél két órát alszik. Nem túl sok ez?


Éjszaka is rendesen alszik, kétszer kel föl enni.


2010. ápr. 26. 15:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Visszanéztem, nálunk hogy volt. Bár az én fiam sosem volt egy nagy alvó napközben, meg eleinte sokáig szopizott is, azért 11 hetesen, már végeztünk a szopival 20 perc alatt bőven, és ami az alvását illeti, átlag 1 órákat aludt, de inkább kevesebbet. Max 1x egy nap aludt 1 óránál többet. Azért kérdezd meg a dokit/védőnőt. Ennél talán már kevesebbet kéne aludnia...
2010. ápr. 26. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én lányom 2-6 hónapos koráig nappal 5 órát aludt és ezt legtöbbször egyhuzamban,a doki azt mondta nem baj.Féléves korától ezt magától csökkentette,most 8 hós és 3 órát alszik részletekben.
2010. ápr. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm.
2010. ápr. 28. 09:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!