Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyit alszik átlagosan egy...

Mennyit alszik átlagosan egy 7 hónap körüli baba?

Figyelt kérdés
Babám 7 hónapos. Átalussza az éjszakákat,de nappal nem sokat alszik. Tegnapi teljesítménye 2x30 perc volt. Sok 1 év körüli baba többet alszik napközben ennél. Sokat foglalkozom vele,mert ha ébren van,akkor is igényli a játékot,törődést. Az energiám végén járok,elfáradtam. Nem túl kevés,amennyit alszik? Mi a megoldás,hogy többet aludjon nappal is?
2011. márc. 14. 09:19
 1/3 anonim ***** válasza:
Már 8 hónapos, de a lakásban nekem is csak rövideket alszik napközben. Ki szoktam vinni a levegőre és ott 2 órát alszik délután 1 órát délelőtt. Az éjjelt már 2 hónapja átalussza 10-11 órát.
2011. márc. 14. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem nem.attólfügg,hogy mennyit alszik éjszaka.

az enyémek is inkább éjszaka aludtak, szinte az első héttőlvégigaludták az éjszakát, de nappal csak fél órát aludtak. Még oviban is volt belőle gond, mert ott már semmit nem aludtak, csak feküdtek a helyükön.végül megengedték az ovónők, hogy könyvet nézegessenek.

tehát szerintem ez nem gond, különböző, ha szépen átalussza az éjszakát,akkor alszik eleget.

2011. márc. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2011. márc. 14. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!