Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kisfiúnk 1-1,5 hónapos lesz...

Kisfiúnk 1-1,5 hónapos lesz karácsonykor. A kérdés az, hogy mit érdemes kérni egy ilyen pici babának karácsonyra?

Figyelt kérdés
Inkább gondoljunk előre, és olyan dolgokat kérjünk, amiket mondjuk 4hónaposan, vagy fél évesen tud használni? Vagy épp játszani vele. Ti mit vesztek a babátoknak?

2016. okt. 21. 18:08
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
69%

Én, most a második fiamnál még az egyéves szülinapjára is mondtam a családnak,hogy akkor inkább pénzt adjanak, eltesszük és ha valami olyat látunk, ami szükséges, megvesszük.

A Nagy fiam után rengeteg maradt. De szinte alig van egy-két játék, ami a Kicsit érdekli.

De furcsa, mert az első fiam Karácsonykor volt 3 hetes, neki akkor vettem valamit. Nem emlékszem mit, de vettem ajándékot! :)

Szóval valami nagyon aprót vennék,hogy legyen neki is valami a fa alatt, de csak egy valamit.

2016. okt. 22. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!