Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek korai a fotóst...

Szerintetek korai a fotóst aznapra hívni, amikor hazamegyünk a kórházból?

Figyelt kérdés

Művészfotó-sorozatot szeretnénk ha lehet minél korábban (baba még nem született meg). Most férjemmel éppen ezen torzsalkodunk, mert szerinte az korai.

Szerintetek?



2016. okt. 21. 18:24
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
54%
Pfff B+. Kirakatanyuka....
2016. okt. 21. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Erre nem nagyon tudok se köpni, se nyelni...

Szóval izé...korai igen...

Nekem legalábbis eszembe sem jutna ez és az első otthoni napunkon nem kívánnék semmilyen idegent a lakásomban, de még a másodikon sem...

2016. okt. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
85%

Eszembe nem jutna arra a napra hívni fotóst amikor hazamentünk a kórházból. Akkor tök hulla voltam, alig vártam h aludjak, pár napot legalább várnék vele a helyedben.

Ennél még az is jobb ha a kórházban fotózzák a babát.

2016. okt. 21. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
65%
Szegény baba :( még meg se szokta a külvilágot, de már beállított pózokban fotózgatják. Én a férjed helyében úgy leteremtenélek, hogy eszedbe se jusson többet ilyen marhaság. Agyam eldobom.
2016. okt. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
79%

Orultem, hogy elek;) Fajt mindenem, ket hetig az ules is.

Ettol fuggetlenul lehet, hogy te bomba formaban leszel.

Harom gyerekem van.

2016. okt. 21. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
85%

Ilyen rugalmas az a fotós?

Még ha tudod is előre a szülés napját, azt mégis honnan, hogy mikor engednek haza?

Mi 5 napot voltunk bent a szokásos 3 helyett, mert besárgult.

Tényleg, remekül is mutatott a (házi) fotóinkon. :D Azon túl hogy természetesen nekünk gyönyörű, tökéletesen lehetett követni a képeken, hogy mikor múlt el a sárgasága.

2016. okt. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
61%

Nyugodjatok már le, az újszülöttfotózást asszem max 8 naposan szokták megejteni, mert akkor még alszanak a babák, mint a bunda, és lehet őket "hajtogatni". Semi bajuk nem esik közben.

Kérdező, nem, eszembe se jutna aznapra hívni. A kórházban napokig nem aludtam, úgy néztem ki, mint a mosott szar, adj magadnak egy napot aludni, és utána hívjad a fotóst!

2016. okt. 21. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem praktikus, jobb pár nappal később, mikor már te is kicsit összeszedted magad és a baba is megszokja otthon. Nálunk pl. első gyerek hazalrés után 2-3 napig folyton sírt, nehezen szokta meg. Második baba is izgatottabb volt 1-2 napig. Én 1 hetet mondanék.
2016. okt. 21. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
27%
2016. okt. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Te jó ég, micsoda válaszok. Hát rendben, akkor az egy hetet lehet megvárjuk. Csak két hozzáfűznivalóm lenne két okos válaszolónak (aki normálisan leírta, hogy korai, annak kösz): Egy, ha már egy vagyont fizetek a fotósnak a képekért, elvárom, hogy akkor jöjjön, amikor én mondom (persze ezt korrekten közlöm, nem úgy mint a kocsmában, hogy kérek két korsó sört és az asztalra csapok). Kettő, kórházban nem lehet fekete háttérrel korrekt megvilágítással képeket csinálni, vagy mégis mi legyen benne a díszlet, kakis pelusok és fejőgép + "kedves" csecsemős nővérkék? :D Három, ami a legjobban felcseszte az agyam: Ha a férjem egy akkora idegbeteg lenne, hogy a mérgét csak a terhes feleségével való ordibálásban tudja kiélni a boxzsákok püfölése helyett, akkor úgy vágtam volna ki mint a macskát xarni. Nem tudom, hogy nálad a férfi szó hol kezdődik, de ezek szerint nálam nem ott ahol nálad...Vagy ja ordítozzon csak és csak akkor tegyem ki, ha már laposra is vert terhesen? Kösz barátom, inkább nem ;)
2016. okt. 21. 18:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!