Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Korai még a babának vásárolgat...

Korai még a babának vásárolgatni? Ti mikor kezdtétek?

Figyelt kérdés

19 hetes terhes vagyok, kislányunk lesz.

A babakocsit már hetekkel ezelőtt megvettem, meg a kiegészítőket is hozzá. Ahhoz is önuralom kell, hogy ne kezdjem el tologatni az üres kocsit a házban (évekkel ezelőtt megfogadtam, hogyha lesz egy babám, tuti Stokke kocsink lesz).


Aztán mindig látok valami cuki babaruhát és úgy vagyok vele, hogy ez ősszel már tuti nem lesz, hiszen másik kollekciót kapnak, elviszik, most akciós, most úgyis rendelek erről az oldalról, stb. Kb. már most megvan az összes babaruha a lányunk első pár hónapjára, pedig még célirányosan el sem indultam, hogy "na most bevásárolok a picinek". Csak mindig meglátok valamit, utána tovább nézelődök és a vége az lesz, hogy pár dolgot úgyis veszek.


Egyszerűen képtelen vagyok kibírni... De anyukám szerint még korai vásárolni, mert csak a szekrényben állnak, porosodnak. De utolsó pillanatra sem szeretnék mindent hagyni.


2016. aug. 16. 17:52
 1/5 Dana1989 válasza:

Szia Kedves Kérdező :)

En pont ma egy eve szultem. Mikor megtudtam hogy terhes vagyok, nagyon boldog voltam. Akkor kozoltuk a csaladdal mikor minden rendben volt a vizsgalatokon.

Szépen lassan kezdtük a vasarlast. Mindent osszeirtunk, es barhol jártunk akcios aron megvettuk. Mi akkor kezdtunk vasarolni mikor 4 honapos terhes voltam. Szepen sorjaban a legfontosabbakat az elejen :)

De kinek hogy:) En nem engedhettem meg a draga dolgokat, ezert figyeltem az akcios termekeket :) Viszont utolso pillanatra sem szabad hagyni, legalabb is en mindent beszereztem :) Csodas babavarast! Legszebb dolog az eletben :)

2016. aug. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
20%
12 az az... 12 hetes voltam a fiunkkal,amikor megvettük a babakocsit. Nagyon jó árban volt,TUDTAM hogy nem lehet baja,megvettük. Utána kis szünet volt,de a 30. héten beállítottuk a kiságyat,készre megcsináltam mindent. Jól tettem,megéreztem, a 34. héten be kellett feküdnöm, a 36.héten meg is szültem. :)
2016. aug. 16. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem felisegesiteni akarlak vagy ilyesmi, de tudsz rola, hogy meg siman kiderulhet, hogy nem is lany, hanem fiu?
2016. aug. 16. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Érdemes uniszex ruhákat,babakocsit venni,hogy ha meglepi éri az embert szülés után akkor se kelljen gyorsba eladni az egész cuccot,és rohanni valamerre új felszerelésekért ruhákért. :) A fehér,sárga ,világos zöld,de még a szép világos kék is jó lánynak is,az én fiaim még bordóba is voltak. De a lányomra is adtam zöldet, kéket,nem csak habos babos rózsaszínbe tolta. :D Nekünk amúgy barna,narancssárga kockás babakocsink van,ez jó volt a lánynak is és a fiúknak is. Minden gyereknél azért nem vettünk új babakocsit. Egyik ismerősöm és az unokanővérem jártak pórul,9 hónapig hordtak lányokat a pocakban,kibújtak és fiaik születtek. :D Még el is vitte unokatesóm a kislányos cuccainkat,aztán postázta is vissza szülés után.Durva lehetett azért. :D Az ismerős konkrétan síró görcsöt kapott, 2 fiú után nagyon lányt vártak,rózsaszín babakocsit vettek,minden csupa csajos volt... addig míg ki nem bújt! :D
2016. aug. 16. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ha nehéz magad visszafogni, akkor ne tedd. :) félidőre a kisfiamnak is volt már 4 rugija nem nem is tudom még mi. Nem tudtam elmenni bababolt mellett. Ha meg benéztem, akkor meg üres kézzel én ki nem jövök. De félidő után kicsivel valahogy megnyugodtam. (Akkor kiságyat is vettünk). Majd a nagyját 32 hetesen vettük meg de nem azért, mert addig "nem lehet", hanem mert már nem éreztem késztetést erre.
2016. aug. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!