Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Masfel honapja tarto orrfolyas...

Masfel honapja tarto orrfolyas 11 hos babanal, mitol?

Figyelt kérdés

Az elejen orrdugulas volt aztan suru orrfolyas, majd beindult a foga. A foga kijott 2 hete, de az orrfolyas azota sem valtozik. Allandoan szivom neki, mire kiszivom ujra tele van, persze ahogy ordit kozben csak rosszabb lesz.

Nem sargas nem zoldes, sima tejfeher a valadek.

Masik foga nem jon meg.

Kozben hasmenese is lett, ami alig akar javulni.

Orvosnal voltunk, virusra gyanakszik, de se az orrfolyas se a hasmenes nem gyogyul.

Meddig fog tartani ez az orokos orrszivas?


2016. okt. 26. 11:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Furan hangzik, de bizonyos etelallergia is okozhat ilyet. A helyedben kernek gasztroenterologiara idopontot.
2016. okt. 26. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Etelallergia?

Hat erre nem is gondoltam

2016. okt. 26. 12:01
 3/12 anonim ***** válasza:
En konkretan a tehentej-feherje allergiarol (nem laktoz, tejfeherje), tudom, hogy okozhat mas egyeb tunet mellett felsoleguti panaszokat. Akkor is, ha a baba nem kap tejet, csak tejalapu tapszert, vagy ha meg anyatejes es az anya fogyaszt tejtermeket, akkor is atmegy az allergen az anyatejbe. Az anyatejre nem szoktak amugy allergiasak lenni a tejallergias babak sem. Meg vannak erre teljesen tejmentes tapszerek is. De ez csak egy tipp, ezer mas oka lehet.
2016. okt. 26. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszi szepen!
2016. okt. 26. 14:12
 5/12 anonim ***** válasza:
Pont ezt akartam írni, ételallergia. A Nagyobb fiam tejfehérje érzékeny volt. Igaz, neki az orrfolyás nem volt tünet, de a gasztrósnál volt egy kisfiú, akinek folyamatosan felsőlégúti problémái voltak az allergiától. Hasmenéssel együtt, pedig tényleg esélyes.
2016. okt. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Nem kap tehentejet tartalmazo eteleket, mert a hugom feherje erzekeny, ezert ovatos korultekintessel eddig nem vezettuk be a tejet se ugy nagyon a tejtermekeket.

Igazabol ami valtozas hogy a Milumil tapszer helyett kabe masfel honapja Dm tapszert kap.

A Dm tapszerbe rendes sovany tej van.

Lehetseges, hogy ez nem jo neki?

Amugy hol lehet ezt kivizsgalni?

A hasmenes allitolag virusos volt es mar elmult.

Az orrfolyas azota is van.

2016. okt. 26. 17:43
 7/12 anonim ***** válasza:

En irtam az elso valaszt, az en babamnal az volt, h a gyerekorvostol kaptunk a gasztrora beutalot. Ott dietat javasoltak, teljesen, szigoruan tejmentesen, tejszarmazek-mentesen kell ennunk (nekem is, mert szoptatom ot). Emellett nekunk szojat, tojast es kukoricat sem lehet enni. De ez egyeni, bar a tejallergiasok fele a szojat sem birja. Ilyen kicsiknel meg nem nagyon van megbizhato vizsgalat, csak a kiserletezes a dietaval :( Hetekig tart, mig kiurul az allergen, eleg idegtepo. De nalunk bevalt, szegenykemnek veres hasmenese volt a dieta elott, most meg mar minden ok. De a fuszerkeverekeket, felvagottakat, kekszeket is nezni kell, hogy mit veszunk, mert nagyon sok mindenben ott az allergén.

Nalatok nagyon egybeesik a tápivaltas meg a takonykor, lehet, hogy ez van. Ha igy is van, nincs baj, sokan kinovik szigoru dieta mellett!

2016. okt. 26. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Basszus hat benne lehet a pakliban 😕

Csak eppen nem tudom mit tegyek, mert imadja a tapszerr es azert a 3000 ftos milumilt ilyen idos korban nem nagyon tudom megfinandzirozni. Napi 3x is eszik 270 miliket.

Es szerinted csak orrfolyas lehet allergia tunete? Ugy ertem furcsa h nincs mas tunete . A hasmenes virusos volt

Szoval csak az orrfolyas van jelenleg.

2016. okt. 27. 10:24
 9/12 anonim ***** válasza:
Lehet csak orrfolyas a tunet. Receptre ha feliratsz ilyen tejmentes tapszert, ugy olcsobb, de nem tudom, mennyi :(
2016. okt. 27. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

1 eves kor utan nem hiszem, h felirnak mar.

De hnap leviszem a hazidokihoz kivancsi vayok mit mond.

2016. okt. 27. 12:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!