Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Lassan 2 hónapja tartó szörcsö...

Lassan 2 hónapja tartó szörcsögés orrfolyás. Mit csináljak? Hova vigyem?

Figyelt kérdés

Kisfiam 8,5 hónapos

lassan 2 hónapja szívni kell az orrát

már sajnálom szegénykém már nem is

sír megszokta. de már sok. volt

közbe beteg hörhurut felső légúti

fertőzés felszedi a gyógyszert

meggyógyúl de az orrdugulás

szörcsögés nem múlik. dokihoz hiába

viszem annyir kérdez milyen a

váladék mondom h fehér,álátszó

annyit mondd rá az nem baj szívjuk. cebion csepp,fenistil csepp, sterimar,babyluff,antibiotikum,nasivin hiába



2015. márc. 24. 20:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Fül-orr-gégészetre vidd szerintem.
2015. márc. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 sandrachnologic ***** válasza:
Meg allergia vizsgálatra. Az állandó hosszantartó felsoleguti hurut es orrfolyas allergia hozománya is lehet. Nalunk tejallergia okozta.
2015. márc. 24. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nálunk tejallergia okozta.Sokáig húzódott, míg rájöttek. Vagyis ugye a háziorvosban fel sem merült. Én elvittem gasztroenterológushoz és ő kiderítette a tejallergiát. Ahogy elkezdtük diétázni , heteken belül elmúlt az orrfolyás és nem is volt aztán beteges.
2015. márc. 24. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat. tejalapú tápszer okozhatja? már vezetem be a tejtermèket haggyam abba?
2015. márc. 25. 06:05
 5/11 sandrachnologic ***** válasza:
Igen okozhatja. De meg egy kifliben is van tejszarmazek. A teljes dietahoz gasztroenterologus es allergologus kell.
2015. márc. 25. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
és oda h jutok el? háziorvos?
2015. márc. 25. 07:40
 7/11 anonim ***** válasza:
Háziorvos ad beutaló, kb 2-6 hónap a várakozási idő várostól függően. Vagy ott a maszekrendelés, ahova 2 héten belül kapsz időpontot.
2015. márc. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Étel intolerancia is lehet,nem biztos,hogy allergia,mi ezért jöttünk rá nagyon nehezen.Az én gyerekem már kórházban is volt,antibiotikumot kapott,de nm múlt el a takonykór.A fül-orr-gégész mondta,hogy étel intolerancia lesz,nálunk a rizs a ludas egyenlőre.A sinemilt kapta akkor pépnek,tápszert nem fogadott el. (azóta kapott egy spéci tápszert,neocate,förtelmes szaga van,de imádja)


Magán úton jutottunk el gasztora,nálunk nagyon sokat kell várni amúgy.

Nekünk eddig havi 20-40 ezer volt csak az orvosok,mert más tünetek is vannak,voltak.Már csak az maradt,hogy sírva ébred,mert büfizinie kell,illetve gyógyszereket szed a savra. Ezzel is megyünk tovább. Egyébként ha nálatok keveset kell várni gasztora,akkor a gyerekorvos ad beutalót.

2015. márc. 25. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
köszönöm. èn is a sinemilt adom. a fenistil cseppet hány napig lehet adni?
2015. márc. 25. 11:54
 10/11 anonim ***** válasza:
7 nap van rajta a betegtájékoztatón,de mivel nekünk rosszabbodott minden 3 nap után is,abba hagytuk.Utána elmúltak a kiütések (3 napos láz miatt lett kiütéses,arra írták fel). Doki is 7 napot mondott,de ha rosszabbodik vagy nem javul,vissza kell menni.
2015. márc. 26. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!