Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy bírják a kicsik a 24-25...

Hogy bírják a kicsik a 24-25 fokos vizet pl. a Balatonon? Hogy lehet beleszoktatni őket? A ti babáitoknak mi volt az első reakciója?

Figyelt kérdés
1,5 éves a lányom, először fürdetnénk a balcsiban most nyáron.
2010. ápr. 27. 08:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Az én fiam nagyon bírja a hideg vizet, másfél évesen a kerti locsoló alatt rohangált.

Tenger, Balaton, Duna nem hideg neki.

Most már nagyobb, de van, hogy szinte hideg vízben fürdik.

A lányom lesz nyáro végén másfél éves, kíváncsi leszek, hogy bírja, majd a tengert, Balatont.

Én is bírom, gyerekkorunkban simán fürödtünk a 16 fokos Dunában.

2010. ápr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A kisfiam 9 hónaposan fürdött először a Tiszában. Hát először sírás lett a vége, de győzött a kíváncsisága és Apával nagyon élvezte a fürdőzést. A férjem fogta az ölében, sétált vele a sekély vízben. Nézték a fürdőzőket és közben bele-bele lógatta a lábát a vízbe. Mikor ehhez hozzászokott, kicsit mindig lejjebb engedte a vízbe, és a végén leültek a parton, ahol még azért érte a víz őket. Persze ez még nem volt "igazi" fürdőzés, de tetszett neki. Nem is a víz volt hideg neki szerintem, hanem a sok ember és maga a helyzet volt inkább szokatlan és az, hogy folyton ráfröccsent innen-onnan egy kis víz:)
2010. ápr. 29. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2010. ápr. 29. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!