Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire zavarta meg babád az...

Mennyire zavarta meg babád az óraátállítás? Hogyan szoktassam vissza a normál napirendhez?

Figyelt kérdés
Délután 3-ig minden oké volt, ment a napirend, mint eddig, csak egy órával korábban. Általában délután 5-6 körül ébred, este 8-ig fenn van, utána fürdés, majd kaja és alvás. Most azonban a 4 órai kelés után fél 6-kor aludni akart, gondoltuk, majd felkel, hogy éhes, de nem ébredt. Volt már ilyen is néha, de aķkor felébresztettük fürdeni, utána aludt. Most is keltettük, de utána nem volt álmos 0:40-ig játszott, utána aludt el.
2016. okt. 31. 00:55
 1/9 anonim válasza:
15%
Most volt óraátállás?
2016. okt. 31. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Az én 6 hetes fiam valamiért 2 orával előbb kelt tegnap is és ma is. 6 helyett 4 kor. Pedig hetek óta betonbiztos volt a 6 óra. De miért nem 5-kor, csak egy órát kellene eltolnia.
2016. okt. 31. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
12 hetes a fiam, nem 6
2016. okt. 31. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Majd átáll.
2016. okt. 31. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
52%

7hos kisfiam szerencsere nem zavarta meg.

Ugyan ugy fel 7kor kelt(ujj ido szerint)

Es igy minden ugyan ugy ment a nap folyaman.

2016. okt. 31. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ma fél 6kor kelt, ahogy még szombaton fél 7kor. Csak most sehogy sem tudom visszaaltatni, pedig ilyenkor még evés után alszik 2 órát. Remélem vissza tudom állítani.
2016. okt. 31. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
13%
Volt óraállítás?
2016. okt. 31. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igen volt oraatallitas, ti hol eltek? A marson? 😀

Kerdezo, az en babamat is megzavarta sajnos, azota osszevissza alszik pedig mar csak 1x aludt. Nem tudom mikor fog atallni. 😕

2016. okt. 31. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

nálunk csak apa szívta meg az óraátállítást, mert a gyerek fél7kor aludt el fél éves korára, és akkor jött ez az őszi óratekerés, lett belőle fél6, és a párom mire hazaért, már nem játszhatott a babával, és emiatt el volt kámpicsorodva szegény :) :)

de aztán pár nap után a gyerek is kitologatta az ébredést és az esti elalvást is. mi is kicsit csúsztatgattuk az esti fürcsit, altatást.


ha jól emlékszem, kb. 6-8 nap volt a fokozatos átállás :)

ez egész jó, én felnőttként 2 hétre álltam át az új időszámításra.


nem kell ám az atomórához igazítani a napirendet. pár 10 percet lehet napról-napra csúsztatni.


pl. ha eddig 8-kor volt a fürcsi, akkor lehet 8:10-kor, aztán 8:15-kor, stb. és szépen így tovább.


jótanács: sose ébresszétek fel egy fürcsi miatt, mert csak könnyekkel teli lesz a pancsizás.


az éjjeli játék meg még fog szerepelni a repertoárban, az nem a téli-nyári időszámítás függvénye.


majd elrendeződnek a dolgok, nem kell aggódni. a gyerekeknél úgysem állandó semmi, kábé 2,5 éves koráig a rendszert csak lehet próbálgatni, de úgyis 30 hónapos korra alakulnak ki a rutinok a gyerekeknél (legalábbis én ezt tapasztaltam)

2016. okt. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!