Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyire zavarja meg a babátok...

Mennyire zavarja meg a babátokat az óraátállítás?

Figyelt kérdés
2015. okt. 25. 11:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
44%
3 gyerekem van és soha nem zavarta egyiket sem, és minket sem. Szerintem csak hisztizik, akit "magzavar".
2015. okt. 25. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

[link]



mi próbáljuk már egy pár napja kitolni a lefekvés időpontját a babánkál (szóval külön hálásak vagyunk az óraátállításnak, hogy a nagynehezen kinyert órát elveszítetük egy éjszaka alatt..) és teljesen felborult az egész napirendje és a nappali alvása is (remélem csak ideiglenesen) tönkrement... szóval van ilyen.

2015. okt. 25. 11:34
 3/21 anonim ***** válasza:
34%

Na látod, nálatok sem az óraátállítás a gond. Csak könnyebb ráfogni :)


A gond ott van, hogy percre pontosan ragaszkodsz a napirendhez. De majd rájössz magadtól is :)

2015. okt. 25. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
56%
ejha, nem semmi, hogy a babád ismeri az órát! enyém 6 éves, most tanulja :) igen, őt már megzavarja, nem igazán érti miért lett egy órával kevesebb, de előtte 5 évig nem volt gondunk. baba korában ugye nem változott a napirendje, egyébként, mikor már közösségbe járt akkor meg csak a tavaszi átállítás viselte meg, hogy korábban kellett kelni
2015. okt. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
3,5 éves a fiam, soha nem zavart meg semmit az óraátállítás.
2015. okt. 25. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
13%
Nem zavarja. MAx titeket zavar és ezen keresztül a babát is.
2015. okt. 25. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
nem, nem ismeri az órát, de bioritmusa van, és sajnos nagyon nem passzol egy normál emberéhez, úgyhogy problémák lesznek igenis. mert már eddig is rohadt korán, 5kor feküdt, nem szeretném ha ezentúl 4től éjszakázna hajnali 4 ig..
2015. okt. 25. 14:57
 8/21 anonim ***** válasza:

2,5 éves és 1 éves gyerekeim vannak.

Semmi probélam nem volt és nincs emiatt.

2015. okt. 25. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
57%

Látom összegyűltek a bunkók...

Én értem miről beszélsz, nekünk is eddig fél 7kor legkésőbb fürdetni kellett, mert egyértelműen jelezte a kisasszony, hogy részéről vége a napnak, így most én is kíváncsi vagyok, mi lesz, 5 után már menni fog a balhé, hogy alvás? Én a délutáni alvást próbálom kicsit kitolni, hátha akkor sikerül később elálmosodnia este. Ha ez nem megy, akkor az a B terv, hogy lassan, 10 percenként teszem majd odébb.

Amúgy én nem látok olyat, hogy a kérdező percre pontosan beosztana mindent, csak szeretné, ha a baba éjjel aludna, és nem a délután közepétől kora hajnalig. Nekem is ez a cél, hogy ne este 6tól aludjon reggel 5-fél 6ig, hanem lehetőleg olyan 7-8-tól 6-fél 7ig. Nem hiszem, hogy ez annyira nagy baj lenne. Ahogy egyébként a rendszer se rossz egy babának, nem értem, miért kellett a torkának ugrani...

2015. okt. 25. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Nekem 2 gyerkőcöm van, nem volt gond sosem szerencsére.

Mondjuk nem értem, hát reggel is így "később" kelnek elvileg. Nem azt kell nézni, hány óra lenne, hanem, h most hány van. Nem fog előbb lefeküdni, inkább később,mint máskor.

2015. okt. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!