Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor mult el nallatok a...

Mikor mult el nallatok a hasfajas? Miert van az hogy uvolt a lakasban es amint kimegyunk setalni abbahagyja de amint bejovunk folytatja?

Figyelt kérdés
Akkor hogy hogy nem faj a hasa ha kimegyunk setalni?Bent uvolt sehogy sem jo de amint kimegyunk se cumi se hasfajas mintha sosem lett volna.Mar kezdem "feladni" hogy egyszer vegelesz a hasfajasnak!Uvoltve kel,uvoltve eszik majd folytatja eves utan.Neha mar nem tudok mit kezdeni.Issza a teat,adom a cseppeket de igyis faj neki es nehezen jon a kaki.Most az autos ulest csatoltam a babakocsira abban elvan kicsit,talan.Ebben meddig ulhet hogy ne legyen gond a hatanak?Csutortokon lesz 5 hetes.
2016. nov. 2. 13:13
 1/8 anonim ***** válasza:
7 hónaposan mikor megkapta a Pregomint. De ennyire gáz a helyzet úgy 3,5-4 hós koráig volt, akkor lekötötte már jobban magát, azt hittük el is múlt. Vele is ez volt, ordított, kint a friss levegőn legalább elaludt. Használtam én hordozókendőt is itthon, abban is elaludt sokszor. Bizonyos teák és cseppek csak ronthatnak a helyzeten, mit adsz neki? Pl mecsek baby, édeskömény vagy gripe water van mikor még nagyobb bajt csinál.
2016. nov. 2. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

Kitartast!

Nekünk 3 hónapos korában mintha elvágták volna azt a nehéz időszakot.

Úgy tudom nagyon max 30 percet ülhet benne egy nap.

Mi is egész nap üvöltöttünk.

Mi kinn is benn is.

Egyedül még furkáztunk addig nem üvöltött de azért az durva lett volna ha egész nap autót vezetek vele mert őfelsége igy elviseli.

Kibirtuk.


Most a toppon a szeparációs szorongás van, növekedés ugrás, fogzás.

Most erre a hintára ültünk fel.


Várom a következőt a dackorszakot a lányom éppen abban van.

Fájdalmas néha.

2016. nov. 2. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
51%

"Mi is egész nap üvöltöttünk.

Mi kinn is benn is. "


Nem értem, te mért üvöltöttél?


Kérdező! Espumisan cseppet próbáltátok? Az én babámnak az vált be.

2016. nov. 2. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Anyatejes de van hogy 1-1 alkalommal kell mar tapszer mert nem eleg a tejcsi.Igen hasznalunk esp. cseppet es infacol-t es mecsek teat is szoktam.Most jot alszik az autos hordozoban.Tudom nem szabadna sokaig benne ulnie de most koltsem fel??Kifaradt szegeny a sok sirastol.
2016. nov. 2. 14:30
 5/8 anonim ***** válasza:

5 hetig tartott.

Kinőtte.

2016. nov. 2. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nem lehet hogy bent melege van vagy fazik?
2016. nov. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kb. 3 hónapos koráig tartott, de őt csak estefelé, 7-9 között kínozta általában, nagyon ritka volt, hogy máskor is.
2016. nov. 2. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nekunk nagyon ossze vissza van a hasfajas.Vagy az egesz napkozben vagy este,ejszaka.
2016. nov. 3. 13:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!