Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kutacs sérülés?

Kutacs sérülés?

Figyelt kérdés

2gyerekem van az egyik még csak pár hónapos, a másik 5éves. Feküdtek az ágyon, a pici játszott a nagy mesét nézett, én meg kimentem. Arra szaladok be hogy a pici ordít, fekaptam megnyugtattam. A nagyot kérdeztem mi történt, de szerintem ő is megijedt azt mondta csak megsimogatta a fejét.

Csak bennem van, hogy esetleg véletlenül megütötte és nem mondja el.

Nem hányt a pici, most aludt el, néztem a pupilláját is hogy reagál-e?

Lehet hogy túloarázom, de volt valakinek hasonló tapasztalata?

Kérlek mellőzzétek, hogy miért hagytam magukra pár percre így is bűntudatom van


2016. nov. 2. 14:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem hiszem hogy a kutacs miatt sirt.ezt a neten irják :Sérülékenysége megdöbbentően csekély ahhoz képest, amilyennek tűnik. Kb. olyan erős, mint egy vitorlavászon, és meglehetősen szerencsésen helyezkedik el a baba fején úgy, hogy viszonylag kevés esély van arra, hogy kár keletkezik benne. Ne féjl tehát attól, hogy fürdéskor, öltöztetéskor megnyomod, mert attól az égvilágon semmi baja nem lesz. Ha más gyerek tapogadja babád kutacsát, akkor sem lesz baja, de azért persze jobb, ha az ilyesmit nem engeded.

Nálunk is elöfordul hogy pár percre egyedül hagyom a pár hónapos babámat es egyszerüen elkezd iszonyatosan sirni. Ez elöfordul :)

2016. nov. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért pont a kutacs sérülés jut eszedbe? Annyi minden történhet. Ráült, ráesett, szájába tett valamit, rosszul vette fel.
2016. nov. 2. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Nem tudom. A játszőnyegen volt játszott, a nagy meg mellette. Keze ügyébe semmi. Hajlamos vagyok a legrosszabbra gondolni. Amikor beértem a nagy a fejénél volt, lehet tényleg csak megpuszilta és megijedt? Én meg túlaggódom.
2016. nov. 2. 15:11
 4/7 anonim ***** válasza:

A két és fél éves lányom, aki egyébként kifejezetten szociális típus, bölcsődébe is jár, sírógörcsöt kapott, mert egy másfél éves gyerek megállt előtte és a lányom kitátott szájába tette a kezét.


Láttuk az egészet, tényleg semmi más nem történt, csak bedugta az ujjait a szájába. Nem értjük, hogy miért borult ki ennyire tőle.

Ezek után egy csecsemő aztán végképp bármitől megijedhet.

2016. nov. 2. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4,

És ezt nem értitek? Én is "sírógörcsöt" kapnék, ha valaki a számba nyomná csak úgy a kezét.

2016. nov. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Végül bevallotta, véletlenül megütötte a fejét a füle felett ott a kemény csontnál...
2016. nov. 2. 17:19
 7/7 anonim ***** válasza:
Lányom még nem volt 2 hetes, mikor szoptattam a nagyobb meg játszott mellettünk az ágyon. Fordult át és lendületből sarokkal fejbe rúgta a kicsit a kutacsa mögött. Az én ijedtségemen kívül szerencsére semmi baj nem történt.
2016. nov. 2. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!