Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fogyni kezdett a babám. Baj...

Fogyni kezdett a babám. Baj lehet?

Figyelt kérdés
Pár napja kezdett el mászni, az utóbbi hetekben stagnált a súlya, de most 10 nap alatt 80 grammot fogyott.
2016. nov. 3. 19:04
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

80? Jesszus. 100 ml felett pisilnek alkalmanként.

=

Ennyire számít.

Nem írtad mekkora, de nyilván min. 6hónap fölött van. Akkor kongasd a vészharangot, ha 300 (ha 1 evhez kozel van, akkor fél kg) kornyeken veszít.

2016. nov. 3. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
80 gramm az semmi, a stagnálás meg teljesen normális a második félévben. Ha tapasztalsz mást is pl nincs étvágya pedig foga se jön, akkor kérdezném meg csak az orvost.
2016. nov. 3. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Valamennyit biztos lemozog. :) Azt leírhatnád esetleg, hogy miket szokott enni a babád. Egyébként a 2. Félévében nekünk sem nagyon gyarapodott a babánk, nem volt meg 1 évesen a triplázás, pedig rendesen evett. Egy vizsgálat alapján aztán kiderült, hogy vérszegény volt. Ez volt az oka. onnantól, hogy kapta a vasat elkezdett szépen gyarapodni. Meg már több szénhidrátot is fogyaszt.
2016. nov. 3. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
7 hónapos. Napi 450-720 ml tápszert iszik, plusz kb 2 üvegnyi bébiételt eszik (én főzök rá).
2016. nov. 3. 20:32
 5/5 anonim ***** válasza:
3-s vagyok. Az ételmennyisèg jónak tűnik. Szerintem a védőnővel beszélj esetleg, ill a következő tanácsadáson úgyis mérik majd, és ha baj van úgyis mondják.
2016. nov. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!